Jagode-opšta tema

ja danas skidam agril sa mojih pa kako bude

Послато са SP6.2_Lite уз помоћ Тапатока
 
ja danas skidam agril sa mojih pa kako bude

Послато са SP6.2_Lite уз помоћ Тапатока
Ja jutros prosao Sibilu nijedne rutave bube nisam video.Juce sam tri puta prolazio i skupljao bilo ih je.Nema razloga da drzis agril vise sad ce branje jos malo.Zadnji je momenat za tretman za lisne vasi video sam kod mene jajasaca.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
kod mene danas joly
1070dddfbe94f3273567c5d0c65bf2ef.jpg
f527861db32387a8adcf818036778f01.jpg
df0f424539d87c95d619bbea95e62fc6.jpg


Послато са SP6.2_Lite уз помоћ Тапатока
 
Radashin može li Switch i Kalcijum organo 30 zajedno i koliko ide Kalcijum organa 30 na deset litara vode

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
 
Radashin može li Switch i Kalcijum organo 30 zajedno i koliko ide Kalcijum organa 30 na deset litara vode

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
Stvarni za kalcijum organo si pitao i prosle godine.Nemoj ga mesati ni sa cim.Odradi svic i mozes dodati prihranu za plodonosenje.Posle dva dana odradi kalcijum preko lista.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
jeste,to je ispod agrila
mnogo se sparusilo od vrucine

Послато са SP6.2_Lite уз помоћ Тапатока
 
Stvarni za kalcijum organo si pitao i prosle godine.Nemoj ga mesati ni sa cim.Odradi svic i mozes dodati prihranu za plodonosenje.Posle dva dana odradi kalcijum preko lista.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
Pope nisam ja mlad pa da mogu Sve zapamtiti. Ja evo za nekih deset dana očekujem penziju pa nemoj mi zameriti.. Hvala puno na odgovoru.

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
 
Pope nisam ja mlad pa da mogu Sve zapamtiti.
Какав си ти агробизнисмен, нећеш да платиш секретарицу да те подсећа.:osmeh: Кад кренем у воћњак не поставља се питање дал' сам нешто заборавио него шта сам заборавио?
 
Auh ljudi danas je bilo za dlaku. Bilo nevreme i vrlo vrlo malo grada u to samo u selu ne u njivama zahvaljujuci protivgradnoj koja je ispalila bar 10-ak raketa(toliko sam cuo). Prekosutra pravo u Dunav osiguranje, nema vise zezanja.
Stvarni znaci za deset dana ladno pivo za sve jagodare.
 
Auh ljudi danas je bilo za dlaku. Bilo nevreme i vrlo vrlo malo grada u to samo u selu ne u njivama zahvaljujuci protivgradnoj koja je ispalila bar 10-ak raketa(toliko sam cuo). Prekosutra pravo u Dunav osiguranje, nema vise zezanja.
Stvarni znaci za deset dana ladno pivo za sve jagodare.
pitanje je da li hoce sad posle oluje da osiguravaju
ja sam odradio u ddor-u pre par dana

Послато са SP6.2_Lite уз помоћ Тапатока
 
6t po 140din na 30ari
oko 70000 izadje stim sto ako ne bude stete 20% niza polisa ce biti

Послато са SP6.2_Lite уз помоћ Тапатока
 
Primetih nekoliko gusenica. Savijaci valjda. Zelene boje. Sutra bi trebalo swicem da tretiram. Da li bi mogla aktara u kombinaciji sa njim. U tabeli syngente ne pise da se mesaju al kakvo je vase iskustvo? I da li bi mogao i kalcijum wuksalov posto pise da ide sa vecinom preparata cak se preporucuje?

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nama polako sazrevaju, mozda i malo brže nego što bi trebalo :-|


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh