Jabuka

To je sprdacina. Moje prvo ozbiljno negodovanje pocinje sezone 2017 kada mi se na prebiru odbacuje 20% robe kao industrija. Takodje prilikom branja pazili, njakali.

Ovo da bude 60% bude industrija je nemoguce. Ko je duze u ovom poslu seca se 2005-2010 kako se radilo. Sada zarade trgovinski lanci 50% od prodajne cene robe.
I ja sam misljenja da su marketi sjebali cenu, a oni zaradjuju kao ludi.
 
Sad ce vecina da me kritikuje , sada je to sredstvo zabranjeno ne znam gde bi se i nabavilo, ali sve te lisajeve i sve ostalo, bi zbrisalo, to je sto ja znam najbolje za zimsko prskanje a to je kreozan ....
Valjda je karcogen pa je zato zabranjen.
Ja sam davno svake trece godine sa njim prskao voce.

Ako uspes da ga nadjes javi mi .
 
Пошто је плаво уље око 900 динара што је по мени јако пуно и нерентабилно интересујеме чиме ви као воћари мењате га или чиме вршите прскање дали уље дали бакар хидроксид или бакар сулфат или бакар оксихлорид и шта вам се показало најделотворније
 
Sad ce vecina da me kritikuje , sada je to sredstvo zabranjeno ne znam gde bi se i nabavilo, ali sve te lisajeve i sve ostalo, bi zbrisalo, to je sto ja znam najbolje za zimsko prskanje a to je kreozan ....
Valjda je karcogen pa je zato zabranjen.
Ja sam davno svake trece godine sa njim prskao voce.

Ako uspes da ga nadjes javi mi .
I odma prijaviti policiji ko ga prodaje jer time truju pse.
Godinama se truju psi tim sranjem a zabranjen je.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Sta je ovo na jabuci?
I da iskoristim ovu da ne pisem drugu poruku. Do kada moze da se prska plavim uljem kruska, jer su bas krenuli cvetni pupuljci... I koliko dodati cipkord ako moze da se doda..?
Screenshot-1.png
Screenshot-3.png
Screenshot-5.png
 
On je dobar za rakiju, bome zile su prave nisam uracunao da su blizu povrsine pa sam zbog promera pomislio da je divlja podloga
Vadis zbog cene ili je stablo bilo u losem stanju?
 
Vadimo jedno manje parče, nekih 200 stabala, plus ako ima neko drvo koje je sumnjivo. Možda popunimo nekom novom sortom, videću šta može da se nađe nezvanično.
 
da li zarazeni listovi od pepelnice posle prskanja treba da se oporave .prskao sam asenom agromarket.pre pojave prskao cormaks i karateom.ja imam malo 50stabala u basti
 
da li zarazeni listovi od pepelnice posle prskanja treba da se oporave .prskao sam asenom agromarket.pre pojave prskao cormaks i karateom.ja imam malo 50stabala u basti
Ako oprskaš sa preparatom LUNA novi listovi koji budu izbijali sa zarsženog mladara će biti normalni i nećeš imati pepelnice na njima . Tretman zaštite treba ponoviti nekoliko puta i uspeh je zagarantovan . Za ostale preparate nesmem davati nikakve garancije.
 
Nazad
Vrh