Izgradnja štale za ovce i koze - Sam svoj majstor

• Začetnik teme brundalo
  • Datum pokretanja

Stankovci69

Novajlija
Učlanjen(a)
2 Okt 2017
Poruka
7
Postovani Brundalo, iz nekog razloga ne vidim vase fotografije. Da li postoji mogucnost da ih jos jednom objavite ili posaljete u privatnoj poruci?

- - - - - - - - - -

Dobar dan, jel ima netko dobar tlocrt za stalu od 200 ovaca? hvala

- - - - - - - - - -

Decki nek mi netko odgovori da bar znam da li ovaj forum radi :), hvala.

Učlanjen(a)
4 Maj 2010
Poruka
1.449
Postoji problem sa fotografijama na forumu zbog gašenja jednog servisa za postavlajnje slika. Većina nas je koristila taj servis i kad su ga ugasili nema ni fotki više. Što se tiče objekta nije problem, može da se uradi rešenje, samo je bitno za koju rasu, proizvodni sistem, na kakvom terenu, sa ili bez mehanizacije, to su neke stvari koje treba da se definišu pre konačnog rešenja objekta.

Stankovci69

Novajlija
Učlanjen(a)
2 Okt 2017
Poruka
7
Postoji problem sa fotografijama na forumu zbog gašenja jednog servisa za postavlajnje slika. Većina nas je koristila taj servis i kad su ga ugasili nema ni fotki više. Što se tiče objekta nije problem, može da se uradi rešenje, samo je bitno za koju rasu, proizvodni sistem, na kakvom terenu, sa ili bez mehanizacije, to su neke stvari koje treba da se definišu pre konačnog rešenja objekta.

Hvala profesore, ovih dana cu skupiti cijeloviti opis bazirano na postavljenim pitanjima pa cu vidjeti sto vi kazete. Skupljam neke tlocrte i razmisljam kako se to uklapa u imanje koje imam i postojece zgrade.

- - - - - - - - - -

Evo jos jednog pitanja vezanog uz izgradnju stala - da li netko koristi plasticne, rupicaste podloge u ovcarstvu? ako ih ne koriste zasto ne, a ako koriste, sto je njihova prednost? kakav bi pod trebao biti ako se koriste plasticne podloge, s padom ili ravan? Stavljam dva linka kao primjer.
http://wmkiely.ie/product/pig-calf-sheep-slats/
https://www.alibaba.com/product-deta...541070523.html
hvala

vladakrug

Član
Učlanjen(a)
10 Jan 2013
Poruka
75
Зима је наше годишње доба за форумисање. Поздрав свима,није ме давно било,ево по неке сличице од летос,биће их још,само да сакупим! Поздрав свим форумашима!!!

Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15 Avg 2015
Poruka
2.942
E bas taj! Ne poznajem coveka licno ali mi je Dusan pricao o raznim dogodovstinama. Dolazim za Jovanjdan kod Burgica na slavu, pa se javljam ako budes tu da se upoznamo.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока

Maxa

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
2.693
POzdrav kolege!Posto sam nov u ovoj temi, hteo bih da vas pitam oko stale za ovaca za jedno 200-300kom, da li je neko uradio stalu za taj kapacitet?

Vrh