ishrana svinja

ljudi silaza od zrna je ekstra stvar ja radim vec jedno 5-6 godina i to vecu kolicinu 3 vagona odprilike i ne treba sa nikakvim suvim kukuruzom da se mesa samo to i ostali dodaci tipa super ili soja premiks ili vec ko sta koristi ja stavljam u kosu mesaonu dodajem super i tyako hranim ekstra stvar i rezultati odlicni u slikacu je danas pa cu vam staviti sl;iku
 
Pozdravljam sve...nakon duze vremena da se javim malo...prije mjesec sam nabavio 4 prasadi za tov...f1 pietren,prosjek 31 kg...na farmi uzeo.hranim zasad sa gebi gotovom smjesom,granule,i posto imam nesto kukuruza uzeo sam i super od gebija pa mijesam,40 kg srota sa 10 kg supera,...pa im dajem pomijesano sa gotovom.sada imaju ca.45-50 kg pa me interesuje koliko da im dajem dnevno,hranim ih jutro i vecer,izmedju dajem lucerku djetelinu.zasad im dajem po2.0-2.2 kg dnevno po jednom naravno...dali je to ok?pojedu vecinom sve odjednom..lijep pozdrav
 
Da li neko koristi Sanov Protamino Pregna i Protamino Matra? Kad pocinjete da ih dajete, kakva su vasa iskustva sa njima?
 
Da li neko koristi Sanov Protamino Pregna i Protamino Matra? Kad pocinjete da ih dajete, kakva su vasa iskustva sa njima?
Druze ja dajem vec oko godinu ipo dana,za sada sam zadovoljan rezultatima. Pregnu dajem odma cim prodje pripust pa do cetiri nedelje pred prasenje i matru dajem sve dok neprimi nerasta.Ja sam zadovoljan i necu menjati.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh