Investicija u privatne silose, susaru i vagu

Да ли постоји слика где се види унутрашњост цилиндра? А и видео у раду не би био сувишан.

Na koji cilindar mislite?
Mislite na neku sliku iz neba , kako bi se reklo. Prazna ili puna sušara?
Što se tiče videa , ima ih na youtubu na stotine ili vas interesuje nešto posebno?
 
Да, слика од горе празне сушаре. Мислио сам видео снимак конкретно ваше сушаре. Хвала.
 
Sliku napravljenu iz aviona nemam, ali imam ovu koja je možda može pomoći.
Što se tiče videa ukucajte ovo na Youtubu --
Opico Grain Dryers
ili
Agripak Suszarnia kukurydzy
i videti mašine u radu slučne mojima.
Ja lično nemam video mojih sušara

utovar.jpg
 
Jedan savet za sve one koji imaju nameru da kupe novu sušaru ove godine.
Nemojte čekati polovinu septembra za odluku, jer svi proizvodjači imaju najviše zahteva, i isporuka baš u tom periodu, i cene idu gore.
To je savet iz mog ličnog iskustva, ali ipak vama ostaje poslednja reč

U svakom slučaju, nećete se pokajati, jer još nisam čuo jednog kupca da se požalio na svoju pogrešnu odluku o nabavci sušare.
Ako ste vi taj, ili poznajete nekog što se pokajao, bilo bi pošteno i obrazložiti taj argoment, pa da smi mi imamo i neko drugo iskustvo na ovom forumu.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
zanima me tema pa da se pretplatim
Pozdrav svima

Pozdravljanm vašu nameru da se pridružite jednoj temi , što bi možda sami moderatori trebali razmisliti o seciji sušare za žitarice, jer su baš te takoreći nevažne mašine one koje će vam ili NAM dati taj produžetak utakmice u kojoj možemo pobediti.
Sigurno mnogi od vas znaju na šta mislim, to jest na onih 2,3 ili čak 5 dinara više, za osušen proizvod ili na prodaju kada je cena najveća. ALI........? Ove godine nemam baš potrebu ,suša, idiće godine kupujem sigurno!

Nisam ovde da pravim promociju za moje sušare, (a ko me je imao priliku da me upozna, je to i sam video) nego za promenu statusa samog seljaka kao što sam i ja.

Godine 2005 sam prešao u jednu firmu za proizvodnju sušara i Italiji, kao projektant za razvoj montažnih mobilnih sušara za inostranstvo.
Jedna od tih država je i bila Poljska, zemlja sa velikim potencijalom a premalo opreme. Uz pomoć jednog Poljskog distributera ( AGRIPAK) koji je verovao u projekat za nabavku sušara za njihove seljake uz MINIMALNU zaradu, mi smo krenuli sa 3 sušare 2005 god sve do 70 sušara 2013, tj preko 500 sušara prodatih za vreme od 8 godina, ne računajući druge proizvođače, ali vam mogu reći da je ukupno prodato oko 1300 sušara za 10 godina I HOĆE JOŠ
Ko se bavi malo ozbiljnije evropskim tržistem, zna dobro u kom položaju se sada nalazi Poljsa poljoprivreda i njihiva gazdinstva.
Imao sam prilike da upoznam mnogo ljudi posle kupovine sušara i vraćajući se na moj prethodni post nisam sreo JEDNOG koji se pokajao.

Pa čak ni jedno pleme iz Gane, koje je sakupilo para da kupi sušaru, suši kukuruz, pravi koncetrat, i gaji piliće za izvoz u Australiju.
Pogledajte dobro lica ovih ljudi na slici

mihai-213.jpg


Prosperitet

Zaboravih da kažem da su posle godinu dana,naručili još jednu od 350 tona proizvodnje na dan i napravili više od 50 kuća od cigle u selu.

Pozdrav svima
 
Poljska i susare

Pozdravljanm vašu nameru da se pridružite jednoj temi , što bi možda sami moderatori trebali razmisliti o seciji sušare za žitarice, jer su baš te takoreći nevažne mašine one koje će vam ili NAM dati taj produžetak utakmice u kojoj možemo pobediti.
Sigurno mnogi od vas znaju na šta mislim, to jest na onih 2,3 ili čak 5 dinara više, za osušen proizvod ili na prodaju kada je cena najveća. ALI........? Ove godine nemam baš potrebu ,suša, idiće godine kupujem sigurno!

Nisam ovde da pravim promociju za moje sušare, (a ko me je imao priliku da me upozna, je to i sam video) nego za promenu statusa samog seljaka kao što sam i ja.

Godine 2005 sam prešao u jednu firmu za proizvodnju sušara i Italiji, kao projektant za razvoj montažnih mobilnih sušara za inostranstvo.
Jedna od tih država je i bila Poljska, zemlja sa velikim potencijalom a premalo opreme. Uz pomoć jednog Poljskog distributera ( AGRIPAK) koji je verovao u projekat za nabavku sušara za njihove seljake uz MINIMALNU zaradu, mi smo krenuli sa 3 sušare 2005 god sve do 70 sušara 2013, tj preko 500 sušara prodatih za vreme od 8 godina, ne računajući druge proizvođače, ali vam mogu reći da je ukupno prodato oko 1300 sušara za 10 godina I HOĆE JOŠ
Ko se bavi malo ozbiljnije evropskim tržistem, zna dobro u kom položaju se sada nalazi Poljsa poljoprivreda i njihiva gazdinstva.
Imao sam prilike da upoznam mnogo ljudi posle kupovine sušara i vraćajući se na moj prethodni post nisam sreo JEDNOG koji se pokajao.

Pa čak ni jedno pleme iz Gane, koje je sakupilo para da kupi sušaru, suši kukuruz, pravi koncetrat, i gaji piliće za izvoz u Australiju.
Pogledajte dobro lica ovih ljudi na slici

mihai-213.jpg


Prosperitet

Zaboravih da kažem da su posle godinu dana,naručili još jednu od 350 tona proizvodnje na dan i napravili više od 50 kuća od cigle u selu.

Pozdrav svima

Sto se tice price o susarama i Poljskoj, mogu samo 100% da potvrdim pricu. Ja sam zadnjih 4 izlaganja na najvecem sajmu poljoprivredne opreme u svijetu (Agritechnica u Hannoveru) na standu ESMA (Mobilne susare) i Silesfor (Silosi) i Poljsko trziste je cijelo vrijeme bilo u bumu. Ne samo Poljsko nego i ostala trzista gdje ljudi shvate da se drzanje konstantnog kvaliteta (proizvod ne mora uopste biti prva klasa) uvijek isplati.
Pozdrav imenjaku
Radisa Zakic
 
Dobar dan
Imenjače, zahvaljujem na ovom vašem izlaganju i drago mi je što ste imali prilike da posetite te sajmove.
Zbog obilnog posla ni ove godine nisam uspeo da izložim sušaru na sajmu u Novom Sadu ali se nadam da ću barem iduće godine biti tamo.
U svakom slučaju sutra mi stižu dve nove sušare iz Italije od firme AGRIMEC, pa ako je neko zainteresovan da ih vidi, može me slobodno kontaktirati.

Posle raznih telefonskih i ličnih kontakata sa ljudima koji su imali nameru da kupe sušaru ranije, pa nisu, ponavljma još jednom moj savet:

Nemojte čekati polovinu septembra za odluku, jer svi proizvodjači imaju najviše zahteva, i isporuka baš u tom periodu, i cene idu gore.
To je savet iz mog ličnog iskustva, ali ipak vama ostaje poslednja reč

Pozdrav svima
 
Pozdrav svima

Na ovoj slici možete videti prvu isporuku mobilnih sušara na kardanski pogon koje se trenutno nalaze kod mene.
Svi zainteresovani se mogu javiti a uz dogovor i doći lično da pogledaju i vide o čemu se radi.

 
Radisa, hvala vam na podrobnim informacijama, zaista deluje sjajno. Mene zanima da li postoje neka zakonska ogranicenja u postavljanju skladista I susara, mislim kako na mobilne, tako I na fiksne susare, konkretno mislim na ogranicenja u naseljenim mestima, ulcama I dvoristima, ekologija, buka, prasina, komsije isl ?
Hvala jos jednom
 
Pozdrav Radisa.Pitao bih te nesto u vezi susara ali ne znam koji si jer na pp otvori mnogo Radisa.Zato te molim posalji mi na pp broj tel da se cujemo.
 
Koji je kapacitet ovih, i cena? Unapred hvala

Dobar dan
Zahvaljujem na interesovnju i žao mi je što nisam mogao ranije odgovoriti.
Ova levo je od 10 tona a ova desno 6 tona kapaciteta.
Obe su već prodate ali sam već u fazi proizvodnje novih pa slobodno pozovite za sve inforacije
Pozdrav

- - - - - - - - - -

Radisa, hvala vam na podrobnim informacijama, zaista deluje sjajno. Mene zanima da li postoje neka zakonska ogranicenja u postavljanju skladista I susara, mislim kako na mobilne, tako I na fiksne susare, konkretno mislim na ogranicenja u naseljenim mestima, ulcama I dvoristima, ekologija, buka, prasina, komsije isl ?
Hvala jos jednom

Dobar dan Dušane
Iskreno da Vam kažem o ograničenjima za mobilne sušare još niko mi nije pričao. Znam da postoji mogućnost da se komšije bune zbog buke ili prašine ali zakonski mislim da to još nije regulisano. To su neka moja iskustva sa ljudima što već imaju te sušare.
Moguće je da i to zavisi od same opštine u kojoj se postavlja ta sušara pa bi bilo bolje informisati se tamo,

Što se tiče instalacija fiksnih sušara, nisam u mogućnostida vam dam nikakav odgovor.

- - - - - - - - - -

Kolika bi cena bila silosa od 100t?? Znaci ona limea konstrukcija,trnsporteri i to sve... onako odokativno? :)

Dobar dan Miloše

Ja ne ugrađujem niti pravim silose, ali, ako ste zaista zainteresovani, mogao bih direktno razgovarati sa gazdom italijanskog proizvođača tih silosa SILESFOR, koga dobro poznajem i sa kojim sam radio u Italiji, pa da mi kaže kolliko bi to koštalo. U tom slučaju bi morao znati tačno šta vas interesuje i zakada.
Za sada samo to mogu odgovoriti
Pozdrav

- - - - - - - - - -

Sušara od 20 tona u radu

KA 20_15 PTO+M_1.jpg

KA 20_15 PTO+M_3.jpg


- - - - - - - - - -

KA 20_15 PTO+M_4.jpg
 
Nazad
Vrh