Inovacije na IMT traktorima

Nisu fabrički. Skinuo sam na otpadu sa pežoa 307 to mi bilo najlakše i ništa me nije koštalo al nisam obratio pažnju da sam dohvatio dva leva pa sam malo prepravljao. Morao sam da pravim nosače koje sam zavario za sedište. Nije komplikovano samo kad se dobro smisli

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 
Imao sam od ranije kući. Tu narandžastu i jednu žutu za gas. Nisam viđao takve u prodaji

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 
ne mrzi li te kolega da bacis jednu sliku tih dole polugica kako si prikacio, ja sam rucicu kardana izmestio pa hocu i ove
 
Ma može nije problem. Imam slike nadam se da ćeš skontati kako ide. Ja sam slučajno imao kući ceo onaj kvadrant hidraulike sa drugim ručicama pa sam probavao na stolu i onda samo prebacio na traktor. Mora da se uklopi lepo da se ne bi sudarali ovi dodaci kad se diže spušta
dbfbb07aa2fe0fbe2a7848758eef5c38.jpg
82ee14769fa58de31c7243042afffc9f.jpg


Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 
Pa možda se čini ali ima mesta a i nevidi se ova narandžasta je višlja dosta. Probano radi sve i udobno je za rad. A i ova žuta je samo za probu biće neka manja kugla kad nadjem. Zna se zašta služi žuta ručica

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 
Pršut izvuci nazad jednu grubu na blatobranu da imaš kad kačiš mašine
Za ostalo malo je reći svaka čast

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Odlična ideja. To sam planirao od ranije ali sam smetnuo s' uma. Sad je pravo vreme za to.


Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 
Haha naviko sam da me i tako zovu pa nisam obratio pažnju. To je taj naš krajiški humor. Dobar je al ga ne razumeju uvek svi

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 
Ma ovaj pametni telefon zeza
Pešut ima u selu 2-3 kuće nzm mislim da su iz Janjske doline zemljaci nama Jandrićima
A nas Jandrića ima od svuda čak i Hrvata i Muslimana
A ima nas 50 kuća od 850 živih kuća u selu


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh