Inkubatori i prateća oprema

Odg: Inkubatori i prateća opreme

zna li neko koliko kosta inkubator za 50-100 jaja i gde se moze nabaviti. :bravo:
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

Prijatelj me naganja da napravimo jos jedan inkubator ali :haha: od zamrzivaca koji je ispustio dusu oce covijek u biznis :udri: ali da rucno ne okrece jaja cak je i zvao Stankovica da mu posalje termostat a kolega ce mu donjeti iz SRB do HR.Jel netko pokusao nesto slicno, coko bi da sto vise jaja strpa u njega.Sta cu pomocu mu ako je izvedivo sto jest ali kako sve to uraditi ako neko hoce da kaze primam i na pp savijete.
Post je spojen: [time]1277375778[/time]
_________________________________________________
Hm
Post je spojen: [time]1277408256[/time]
_________________________________________________
hm
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

Pa gdje su majstori za inkubatore?
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

da li neko zna gdje u BIH mogu kupiti inkubator do 100 jaja,po mogucnosti nov ili polovan ali fabricke izrade,automatski
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

Radi ih jedan čovjek iz Zavidovića, Mirso. Član je na forumu www.svijet-ljubimaca.com Nisu tvornički ali čovjek stvarno radi savršene inkubatore. Prodao ih je mnogo i nitko se ne žali. Ima automatskih, poluautomatskih...
Nađi ga na forumu i obrati mu se. Pozdrav
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

Mi smo jedno vreme imali tri inkubatora. U najmanji inkubator je stajalo 130 kokosijih jaja.
Sopstvene izrade su. Ove jeseni smo nasadjivali jedan sa curkinim jajima.
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

DObar dan svima :) treba mi automatski inkubator za jaja od fazana,imam fazaneriju pa mi treba jos 2 inkubatora,ko ima nek mi se javi ovde ili na PP
hvala Fazanerija TS
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

treba mi automatski inkubator za jaja od fazana :sta:.
Post je spojen: [time]1287427559[/time]
_________________________________________________
Fazanerija TS je napisao(la):
DObar dan svima :) treba mi automatski inkubator za jaja od fazana,imam fazaneriju pa mi treba jos 2 inkubatora,ko ima nek mi se javi ovde ili na PP
hvala Fazanerija TS
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

Ako nisi razumeo treba mi automatski inkubator,a stavljacu jaja od fazana
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

fazanerija

primijetio sam sve nisam glup ali si napisao isto kao da bi ja napisao u oglasu"trazim iglu za bijeli konac"
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

Ne mogu jos da postavljam oglase,tek kad budem imao 30pos
Post je spojen: [time]1287506298[/time]
_________________________________________________
:D car dobar si :bravo:
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

Fazanerija TS
popokusaj po oglasima. Imaš Stankovića iz Leskovca,koliko znam on radi i automatske inkubatore. Ako ti trba adresa i telefon ja ću ti poslati. :ppozdrav:
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

Nije reklama
Stankovica iako neznam razgovarao sam sa njim covijek mi je poslao do Zrenjanina termostat i kolega mi poslao sa busom koji vozi ZR-ZD ja docekao autobus na Plitvicama.Pozzz za njega.
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

Pozdrav svima imam inkubator MORAVA POZAREVAC kapaciteta 1200 jaja automatski sam podesava vlagu okrece jaja i ostalo koga interesuje neka se javi na pp na prodaju je radio sam sa njimsamo par godina :cao:
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

To su bili veoma dobri inkubatori ako mu je sve ispravno. Narocito su se dobro pokazali kod izvodjenja fazana pa su ih mnoge fazanerije koristile.
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

Pozdrav prijatelji vec duze vrijeme
izradjujem ove inkubatore ............................. Edited by Maestro - hvala Mirso, lepo izgleda, ali pročitaj pravila Foruma i naredni post .............

mbthtw.jpg


Ljep pozdrav Mirso
 
Odg: Inkubatori i prateća opreme

Mirso je napisao(la):
Pozdrav prijatelji vec duze vrijeme
.....................................................Ljep pozdrav Mirso

Mirso, lep ti je Inkubator, ali ovo je čista reklama, a to možeš, na ovom Forumu, da uradiš tek posle 30 post-ova.
Vidim da si već preko godinu dana naš član imogao si do sada dosta toga da napišeš ipriložiš, psoebno oko samogradnje inkubatora (iako ti to možda nije bilo u interesu).
Pored toga, na forumu postoji mesto za reklamu i prodaju, a to je: http://poljoinfo.com/index.php?board=40.0, .

Nažalost, ovo moram da ti izbrišem, a ti počni da učestvuješ u radu forumu svojimprilozima i stvar će se brzo rešiti.

:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh