IMT

Ja sam pokusao da ubacim u svoj 560 Isri vazdusno, ista takva kabina, nije moglo, presiroko je u sedalnom delu pa se ne uklapa u onaj "tunel" da tako kazem, pa nije moglo da spiluje, tj ne moze da se spusti jer udara o ivice tog izrezanog dela.
Pre setve psenice sam kupio ono socijalno za 50e, za sad radi za sve pare, videcemo na dalje.
Drugar ga ima dugo vec, i dalje radi odlicno samo sto je onaj skaj propao.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Аааа, је ли...

Прекопута старе... гвожђаре? Ту код Шимца?

А возам се ту док сам возио и враћао ауто од Зивлака и видим нека мајсторе ту. Помислио сам да праве кућу са лепом гаражом. :)
 
Аааа, је ли...

Прекопута старе... гвожђаре? Ту код Шимца?

А возам се ту док сам возио и враћао ауто од Зивлака и видим нека мајсторе ту. Помислио сам да праве кућу са лепом гаражом. :)
Tacno, ja sam tu u ulici levo na prvom uglu sa leve strane, pored mene ima prodavnica
 
Ja sam pokusao da ubacim u svoj 560 Isri vazdusno, ista takva kabina, nije moglo, presiroko je u sedalnom delu pa se ne uklapa u onaj "tunel" da tako kazem, pa nije moglo da spiluje, tj ne moze da se spusti jer udara o ivice tog izrezanog dela.
Pre setve psenice sam kupio ono socijalno za 50e, za sad radi za sve pare, videcemo na dalje.
Drugar ga ima dugo vec, i dalje radi odlicno samo sto je onaj skaj propao.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Kolega a za sta mu je ovaj cep? Ima onaj klasici pored palica gde se sipa ulje za menjac i ovaj pozadi.

 
Stavio slicno sediste u 577, mnogo visoko dodje , bukvalno se saginjes da bi mogao lepo da vidis kad vozis

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Kolega a za sta mu je ovaj cep? Ima onaj klasici pored palica gde se sipa ulje za menjac i ovaj pozadi.

Nisam nikad otvarao, pretpostavljam nesto u vezi kocnica, ma da se steluju napolju, 'bem li ga.
Ubaci neku sliku masine koju si pazario.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jel mozes kad ga namontiras da mi pustis slike,ali malo detaljnije? Jel ovo vaydusno ili mehanicko? Imam 560 novi tip i planiram da uzmem isto ovako ili nesto slicno...
Nije problem, mehanicko sediste je u pitanju to jest prodavac kaze hidraulicno(mada nemam pojma kako moze biti hidraulicno).
 
Poslednja izmena:
Stavio slicno sediste u 577, mnogo visoko dodje , bukvalno se saginjes da bi mogao lepo da vidis kad vozis

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
Ovo ima tri položaja visine a i plan je da se postojeci nosac na traktoru preradi da sediste dodje nesto nize i blize volanu tako da iza sedista dodje vebasto uredjaj.
Trenutno mi je sediste podaleko od volana a klizac zavaren.
 
Poslednja izmena:
Na imt 577 dv imam (mozda) problem sa servom, kad je traktor ugasen volan se u jednu stranu (nalevo) slobodno da vrtit dok na suprotnu stranu nemoze ustvari mozda i moze ali jako tesko i vrlo malo.
Medjutim dok je traktor u radu ne primecujem nikakve smetnje u radu volanom tj.servom.
Traktor je noviji model sa onom novijom servo pumpom.
Da li je to donekle normalno ili se nazire mekakav kvar u sistemu upravljsnja.
Napomenut cu jos i to da sam mislio da je nedostatak ulja pa sam malo i dosuo i jedno vreme nije bilo tog tzv. praznog hoda kod motanja medjutim ubrzo se opet pojavio isti "problem" ali kazem samo dok je traktor ugasen


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh