IMT

Taj izdivljacen nikako.
Jos sad stavljamo prednju vucu na njega jeste imt al nije fabricki tako da ce biti u fulu divlji
U saobracaj gotovo i da ne ide, najvise sa njim oranje, tanjiranje, silazni kombajn..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Како после региструјете те тракторе када им убаците други мотор? Или терате на дивљака?
A ko te pita koji je motor
Pitaju te za broj motora to ukucaš
Komšijin traktor fabrički ima broj na dekli razvoda


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Majstor luka, imaš savet za skidanje boš pumpe linijske sa imt 560? Ne mogu da svučem onaj zupčanik pa sam sa sve deklom skinuo.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
imt533 ne mora pola motora da bi se zamenila gumica pogona uljne pumpe .izvadis gonjeni zupcanik u mostu pogona pumpe izvuces pogonsku osovinicu uljne pumpe i izbacic staru gumu i zavuces novu
 
na mostu razvoda odvijes tri srafa drze deklicu gonjenog zupcanika i izvadis ga na gore napolje. zatim kroz tu rupu izvuces pogonsku osovinu uljane pumpe.onda mozes da izvuces gumu ispod razvoda i bloka.vracas obrnuto stim sto moras da uzubis osovinu pogona a to nije problem
 
Jedan mali problem imam.
Motor m34 rotaciona pumpa, skoro sam menjao ulje i filtere, tad mi rikne ac pumpa i zamenim je.
Desava mi se na paljenju, samo vergla na prazno, nema trunke dima na auspuhu, propustim cevi na diznama, malo zaverglam da baci naftu na cevi, zavrnem cevi pali na cvrgu. Negde vraca naftu, cim odstoji 10 min zajebava, moram da ispusta na diznama. Da li je moguce da me opet zajebava ac pumpa, ili da pogledam onaj ventil na bos pumpi gde stoji mrezica.
Do juce je palio perfektno na cvrgu, kada je bilo hladno odlicno palio, gledao sam filtere i nisam primetio na negde vlazi
Sta mislite, probacu sutra da nadrukam na ac pumpu pa da vidim onda
 
Komsija je uzeo za 558 s44 motor. Namontiran je,sve lepo radilo par casova. Sada kada ga je malo "upregao" pritisak ulja mu pada u crveno. Proveravao je manometar, cevcice, slabo ulje stize. Motor pali na pola kljuca, nema dima uopste. Razmislja da skida uljnu pumpu, sta gledati na njoj.
 
Komsija je uzeo za 558 s44 motor. Namontiran je,sve lepo radilo par casova. Sada kada ga je malo "upregao" pritisak ulja mu pada u crveno. Proveravao je manometar, cevcice, slabo ulje stize. Motor pali na pola kljuca, nema dima uopste. Razmislja da skida uljnu pumpu, sta gledati na njoj.
Gledati da kupi novu 👍
 
Za tauzenku bi trebalo da se složi da bude bolji od novog.

mene je kod nas izašla 1800€, al doslovno sve novo, nove sve pumpe, vodena, uljna, bosch pumpa,pumpa servo volana itd..... nežalim ni jedan euro....

a s44 se kod nas nađe u vatrogasnim TAMovima, oni obično imaju 20-30 000km i rade ko novi..... a cjeli kombi, onaj zatvoreni se nađe za 1000-1500e.....što mislim da nije puno, jer da se uzme motor iz njega a ostalo proda, motor ispadne povoljno.....
 
Restayling model
f1268ce77a04dea43efd6d8ba12a4e82.jpg
5c82de3162231c3b0c0d1b58f97fe87b.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
35b4c3cad5d5948891e363e0f42391d5.jpg
 
Nego da l' nema neko broj od coveka iz Lezimira kod Mitrovice sto rastura traktore, jbg, ne znam ni kako se zove?



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Imas kod sebe u selu nov 539, ali bas nov sa 0 rh, ali ne mozes dobiti povrat, i 2013 godiste . A ovaj ce tesko prodati ovog za te pare, malo vise izadje nov tafe sa povratom.
 
Дали некој има каталог или ги има броевите од лагерите ( lezai) на волан на имт 558/560 механички волан

Sent from my ART-L29 using Tapatalk
 
Da li je mozda neko video IMT 2070 nekad, ja bas sad trazim slike od sajmova od pre i ne mogu da ga nadjem, jako simpatican traktoric, ali ne znam gde je zavrsio...
 
Nazad
Vrh