IMT

Imam i ja 4 kom.
1 radi ko doksa 9000sati
2 je sa nekih 6000 vracen na 0 i sada ima oko 900
3 ko Trigerova metla... ima oko 3000 sati ali popravljan vise puta
4 sklapao ga iz delova, radi oko 300 sati ali obrtaji nisu tacni, menjao opruge, magnete al nece da ga ..bes
 
Na imt 558 kad nagazim kvacilo vratilo se i dalje okrece. Ranije je malo krcalo dok se ukljucivalo,sad odjednom uopste. Lako se ukljucuje i iskljucuje ali i dalje se okrece kad nagazim kvacilo. Sta bi moglo da bude?
Ja sam kod mene na 560 rešio štelovanjem kvačila. Lako se šteluje, mislm da treba posebno oba stepena. Zaboravio sam tačno koja je procedura. Ako se ne snadješ pitaj pa ću ti reći kad pogledam.

Imaš u radničkom priručniku pod "podešavanje pedale spojnice". Treba valjda taj graničnik za drugi stepen da se podesi.
 
44mm ideš pracne od lamele!!!!
A kardansko 1,5mm zazora
To ti je za manje imtejce
533_577


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Kod mene teleoptik nedavno prestao sate da broji i taman da prebaci na 2000 sati stane,obrtaljka radi.
 
Kad se cisti filter vazduha na imt 539 jel se sipa ulja u onu pregradu do onih rupica, takodje ona pregrada oko te male pregrade jel i u nju ide ulja iako neznam dokle jer nema nikakva oznaka kod posude na mom 539,vidim kod novijih ima ta nekakva oznaka dokle se valjda sipa ulje.
 
Pozdrav ljudi, jel može preporuka za AC pumpu za 539, jesenas sam stavio novu navodno slovenačku i danas proveravam nivo ulja kad ono nevide se slova MAX znači raste.
 
Poslednja izmena:
Kupio sam obrtomer neki iz Indjiju, kosta ispod 2 crvene kod nas znam da su im marze paprika al trebao mi da ne kazem hitno. Nije los, napravio je preko 5 sati i jos radi. Neki Agri Traktor tako nesto.
 
Treba da uzmem ventil za kipovanje, koji je bolji? ovaj jednosmerni sa slike je 6000din, a ovaj dvosmerni 3000din
3329b5096fa1195452fcb8d11b102647.jpg
e55f8bbba67af9dc89830579c4007cac.jpg


Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Takav jednosmerni imam godinama i radi
A takav dvosmerni sam bacio prvi dan!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Taj sa druge slike je kod mene, (dva izlaza ima) ubacivao sam slike ovde kad sam ga namestio.
Pre neki dan poceo da pusta ulje!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh