IMT

Ja na svim traktorima imam 180 ampera i samo vatra...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ja sam na 542 imao Vartu terala 7 godina i poceo tesko da vergla,matori ode i kupi isti Varta 97ah stavimo na traktor ono isto (problem bio u alnaseru) nista,stavimo novi na 542 taj drugi akumulator da kazem stari stavim na 540 koji ga nije imao i tu je sluzio dobro 2 godine dok ga nisam dao drugaru da upali svoj traktor on ga izverglao i vratio mi ga a nije rekao da ga ispraznio da ga dopunim i tako je crkao taj akumulator inace bi gurao jos...Evo ova Varta je na 542 vec 5 godina pali bez problema zimi ga ne skidam sa traktora u prolece samo dopunim malo i to je to...

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Svake zime me iznenadi akumulator na necemu. I navikao sam, da tako kazem ali 2 u isto vreme... hmm.
A nije mi bas mala investicija ni jedan od 143A a kamoli 2 na ovom vremenu kad nema gde da se uzne kakav €vropejac.
Aa da zlo bude vece na duplaku roknule dve gume, jedna prednja, jedna zadnja navikao sam da stavljam u paru uvek tako da trebaju sve 4.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Kad sam vec kod guma, kakvo misljenje imate o Barumu??
Ruma dobre u obradi al skida ih asfalt bas dosta..

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nisi jedini, meni ove zime dva odapela, jedan 143A(VESNA, ps nabijem sve do jedne novokomponovane brendove, black hors je sluzio bar kod mene!) Na traktoru utovarivac, a utovarivac na stopama! Los motor, imam manjih akumulatora ali traktor u senjaku, ne smem loziti vatru ispod njega, a drugacije da upali, nece
Drugi 110A mislim da je neka marka Pro Atomik Austrijski kao.
Isti dan dva traktora nece da upale, stavim na punjac, punjac ne puni, crko, ajde u selo trazi, niko nema ispravan ispravljac... nadjem kod drugara, setim se da decko mora imati jer ima kamione.
Punio njegovim punjacem, isto se desava kao da nisam, nemaju snage, u medjuvremenu popravim svoj punjac, stavim da se napune na moj, isti djavo...
Sinoc sam trazio garancije, po 4-5 god imaju.


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока

Stavis grejac na struju i pali uvek i lako i ne razmisljas ni o cemu ....
 
Kakav vam je to grejac na struju,ja prvi put cujem za tako nesto?
Edit: nasao sam o cemu se radi
 
Poslednja izmena:
Bas tako, grijac od bojlera I pumpa od ves masine, to se sve upakuje i bude ko bojlercic. Imas slika na netu

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Kod mene ne ovakav
79bd785b318472d90f4a8a9d8b2db490.jpg


Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Kad sam vec kod guma, kakvo misljenje imate o Barumu??
Ruma dobre u obradi al skida ih asfalt bas dosta..

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Visoko mišljenje!!!!!!
Ruma je djubre
Sdeedway india su dobre 900h ih koristim
Continental su odlične imam na 560 već 11g
Imao sam GOOD YEAR na 533 odlične

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Visoko mišljenje!!!!!!
Ruma je djubre
Sdeedway india su dobre 900h ih koristim
Continental su odlične imam na 560 već 11g
Imao sam GOOD YEAR na 533 odlične

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
Pre 20god smo stavili Barum na 560, jos imaju krampona, jos ce ici 5-6 sigurno.
Nego ne znam da li se nesto promenilo u smuslu kvaliteta....

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Zvao sinoc onog lika iz Smederevske Palanke, trazi za novu kabinu 1150€ sa zatamljenim staklima i ja da idem da ponesem. Svidja mi se nema sta al jaka cena, jel uzimao neko, i jel moze da se registruje traktor, kako to ide, ako sam ga razumeo dobro nema nikakav ates niti licencu...

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Za te pare imas na Beloj zemlji sa sve atestom oni sad rade za Tafe kabine.
 
Zvao sinoc onog lika iz Smederevske Palanke, trazi za novu kabinu 1150€ sa zatamljenim staklima i ja da idem da ponesem. Svidja mi se nema sta al jaka cena, jel uzimao neko, i jel moze da se registruje traktor, kako to ide, ako sam ga razumeo dobro nema nikakav ates niti licencu...

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Bio sam ja kod njega da vidim, stvatno ne izgledaju lose kabine al cena mu je fina..mada ako cemo realno ni fabricke siroke kabine za imt nemaju atest tj. nema nikakve plocice ni broja ni nista. Mada mislim da to ni ne traze
 
Bio sam ja kod njega da vidim, stvatno ne izgledaju lose kabine al cena mu je fina..mada ako cemo realno ni fabricke siroke kabine za imt nemaju atest tj. nema nikakve plocice ni broja ni nista. Mada mislim da to ni ne traze
Moram da vidim da li moze proci teh pregled prvo... da se ne nasadim, bacim pare a ovamo cuna da izbijem oci!

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Ma da na 560 ima plocica, on je 2005god..
 
Kod mene na '90. nema nista bukvalno..uradio je on dosta kabina, al proveri, mada kad je mixer uspeo sa onakvom kabinom na 577 mozes i ti s tom koja je maltene ista fabricka
 
Nazad
Vrh