IMT

Mislim da ima u Banjaluci provjeriću ako ti nije daleko
Može oduvjek sam htio posjetiti Banja Luku pa možda bude prilika.
I nije daleko 300 km
Ako možeš i cijenu komplet trebaju
Ovaj ima u Kraljevu nazvat ću ga sutra za cijenu.
Jedan u Sloveniji ima 900 eura traži
 
Poslednja izmena:
Jeftinije ce proci da ide u Srbiju nego da kupuje u Agrokopu, deru sa cijenama samo tako ali im se moze jer zastupaju odrdjene brendove
Probaj na ovim adresama

PREDNJA VUCA IMT - DIJELOVI 549DV 560DV 567DV 577DV (Po dogovoru)

IMT 560,565,577 rucna ukapcalica (720 KM)

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Vratio sam nazad jer je prevarant.
Reduktori prazni sve oštećeno.
To se ne isplati dok sve kupiš.
Reko je da je dobro


 
Tako sam ja kupio polovan reduktor pogona kose.Kaže čokoladni brat treba samo kajla unutrima 😂 da se promeni i može u njivu.Rasklopili a unutra mas' i to nova a umesto kajle brat stavio ekser. 😂
 
Brat metio ša je imao
E zato ja imam braću iz Vajsku, naselje iza Apatin, kod Baćku Topopu,
Uvek fer igra!!!!
I kad odem kod nekog drugog u tim mestima zovem braću da idu sa mene!!
Oni jedan drugog nikad neće prexjebati!!
Skoro mi utexrao RACE GLISTA iz Karavukova prodao se za sitne novce 10e i završili smo na zavek!!!


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Šta si kod Raceta tražio?, kod njega niko iz opstine ne ide cak ni njegovi vranjanci ništa sa njime ne trguju. Sigurno je nešto za prikolica za razbacivanje djubreta?.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Šta će vrijedit 1200 eura a niš ispravno.
Kakvih budala ima.
To 600 eura vrijedi i nije htio ja mu vratim pa neka ju on uredi 900 eura dijelovi bez semeringa ležaja
 
Imam problem sa hladnjakom tj. desava mi se od pre neki dan(do tad je sve bilo ok) da voda izbija tj curi konstantno na prelivni odvod kroz crevo , pre neki dan mi je izaslo skoro 3,4 litre vode, da li neko zna sta tu moze biti problem ?
 
Imam problem sa hladnjakom tj. desava mi se od pre neki dan(do tad je sve bilo ok) da voda izbija tj curi konstantno na prelivni odvod kroz crevo , pre neki dan mi je izaslo skoro 3,4 litre vode, da li neko zna sta tu moze biti problem ?
Ako duva na glavi onda gubi izbacuje vodu!!
Obično bude tako, ili dihtung ili pukla glava,
Mada ne mora sa znači, neki nm ljudi nas po u hladnjak do čepa pun što je greška!!
Dovoljno je da ima na pola os saća do čepa


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
pase li zamajac sa m34 560 na s44 i da li moze da ostane rotaciona podesena onakva kakva je ili mora ici na traktorski rezim? sta gubim sta dobijam? hvala unaprijed
 
Nazad
Vrh