IMT

Ljudi moze mala pomoc,skidao sam hladnjak od 539 da mi majstor zavari onu pecurku gde dolazi cep od hladnjaka ,ispustio sam antifriz. Sada kada sam vratio hladnjak sipao sam antifriz al stalo samo 3 litre. Mislim da je verovatno stvorio cep vazdusni. Ako ga upalim hoce dici veliku temperaturu dok ne otvori thermostat i povuce vodu? Antifriz nije ispustan iz bloka znaci samo hladnjak
U ceo 539 ide oko 8l rashladne tečnosti, ako nisi ispuštao iz bloka nije 3l malo za hladnjak!!!!!!
Upali da zagreje pa doli ako fali!



Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Jesu u principu svi obrtomeri za IMT isti ? Znam da imaju za stare 533 koji se okrecu u kontra smeru, al meni treba za 560. Nebitno mi je na dijagramu koliko brzina ima ucrtano, samo su mi obrtaji bitni.
 
Pitanje. Na 577 stari tip, kada ništa nije zakačeno diže poluge (radi hidraulika), čim ja stanem na poluge one se spuštaju, šta može da bude problem?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Pitanje. Na 577 stari tip, kada ništa nije zakačeno diže poluge (radi hidraulika), čim ja stanem na poluge one se spuštaju, šta može da bude problem?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
To lici kao da je pukao cilindar, ma da to ne moze tek tako da se desi

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Meni se desilo da na pumpi izleteo onaj poklopac jednog od 4ventila na pumpi ispao onaj seger sto ga drzi i poklopac se iskosio i tu pustao ulje mogao je samo prazne poluge da podize. Moze se videti de pusta nagnes malo na stranu traktor skines poklopac sa strane podignes i vidis de pusta.
 
Probao prvo sa priključkom a on ni da makne. Onda otkačio i on podigao ja se naslonio rukom a on pada...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ne znam na 577 meni bilo na 539 tako, ona dugacka sipka na dekli hidroulike raspale se gumuce. 2 srafa m12 izvukao zamenio gumice i sada radi kao i pre. Naravno uz pomoc jednog od clanova foruma.
 
Negde propušta,
Nego jel ti imaš pomoćnu pumpu?
Kako stoji ona slavina na ploči ako je imaš??

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Prvo proveri gumice na šipki koja ulazi u ploču i ubada se u pumpu.
577 kod nas imaš poluosovine gde god hoćeš da kupiš samo je razlika da li hoćeš novi ili stari tip.Novi tip je dugotrajniji i naravno skuplji.
 
Negde propušta,
Nego jel ti imaš pomoćnu pumpu?
Kako stoji ona slavina na ploči ako je imaš??

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
Ima pomoćnu pumpu. Ima dve slavinice, jedna na ploči a druga na razvodniku. Ona na razvodniku znam za čega služi, a ona na ploči ne znam...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Prvo proveri gumice na šipki koja ulazi u ploču i ubada se u pumpu.
577 kod nas imaš poluosovine gde god hoćeš da kupiš samo je razlika da li hoćeš novi ili stari tip.Novi tip je dugotrajniji i naravno skuplji.

A novi tip mi treba kupio prvu vuču kod nas nema.
Evo slika dobra je dosta sam platio al isplatit će se.
Bitno da je negdje bliže meni



images upload
 
Nazad
Vrh