IMT

Jeste ŠRAFCIGER TEHNOLOGIJA
Od alata imaju velike gedore i dizalicu
Metnu točkove i kabinu i gas!!!
A svi su takvi i MTZ I YTO I TURCI I SVI


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Koliko ulja ide u menjac i hidrauliku za IMT 542 i koje ulje preporucujete?

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
Stane 28l u 539 pa do 35l u 540-577. Preporucio bi ti Modrica Traktol 80. Ja sam se zeznuo i uzeo Adeco u jednom fergusonu, ulje je losije jer na 500 sati od zamene je promenilo boju ka tamnijoj dok na drugom ferugsonu je Modrica i menjam na 1000rh. Razlika u ceni je bila 50-60din/l ali kada sam uzimao nisu imali Modricu na stanju a traktor u radionici pa je bilo daj sta das.
U 558 sam sipao Nisovu 80tku i isto je dobra. Medjutim presao sam na Modrica komplet za IMT traktore i jako sam zadovoljan.
 
Jeste ŠRAFCIGER TEHNOLOGIJA
Od alata imaju velike gedore i dizalicu
Metnu točkove i kabinu i gas!!!
A svi su takvi i MTZ I YTO I TURCI I SVI


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

Vrijeme će pokazati koji je bolji..... I izdržljiviji..... Probao sam najmanji model, tafe 42.....na leru čudno radi, al dobro prima gas..... 549 ili 45di.....prije tafe, mislim da je kvalitetniji od zadnjih serija imta......
 
Ma sprdačija je.... te krame što se mene tiče za mene su završili.
Ko bi s tom zastarjelom starudijom radio.
Kupiš nov traktor iz 80 godina.
Ono što je imt imao i radio ovi nisu u stanju ni razumit.
Traktori su sklepani zbrda zdolasve je nabacano gore.
Sramota za imt da ljepe naljepnice na to.
 
To je ili S turbo ili baš perkins mada je bilo i sa detz motorom
Mokre kočnice večne za razliku od tvog starog imtejca
Pojačan spoljni hidraulik
Dobar traktor ali fali mu prednja vuča
Moj savet 577 dv novi tip sa mokrim kočnicama i pojačanim hidraulikom
Ili kupi rujkana pa teraj ili ursus 904 zetor 7745
Sve zavisi koliko si spreman da platiš?

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Ha ha,ma burazer stalno nesto pronalazi i pali se pa makar znam gde treba pitati pozdrav
 
Rajko koliko vidim u ataru ore imtejac ko lud još da mu je S motor 75-80ks ubaciti i dobar plug 757 ili vogel 2 glave išao bi taj još 35godina

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Treba mi neki ozbiljan majstor sto izlazi na teren ili da je u blizini Banatskog Karadjordjeva? Ne mogu da nadjem nikog ko bi mi na 560 prepravio kocnice na mehanicke..
 
I ja mohe moram raditi.blokiraju iako sam iscupao pomocne cilindre.imam ponudu 500 eura ugradnja disk kocnica sa po dvoje klesta.Firma mehanika Dobanovacki Gospidjinci.ali opet moram skinuti trube i povaditi pistojece diskive.
 
I ja mohe moram raditi.blokiraju iako sam iscupao pomocne cilindre.imam ponudu 500 eura ugradnja disk kocnica sa po dvoje klesta.Firma mehanika Dobanovacki Gospidjinci.ali opet moram skinuti trube i povaditi pistojece diskive.
Postavljo sam ja slike mehanizama za mehaničko kočenje,ja sam radio sam pre 5-6 god još uvek rade.Stavio sam RTD Indija diskove bolje koče po vlžnom vremenu nego kad je toplo valda ima veze vlažnost vazduha
 
Kod mene rade solidno fabričke a ubacio sam opruge da vraćaju.E sad ko treba da remontuje kočnice prepravka na mehaniku je pun pogodak i dosta jeftinije rešenje počevši od cene kvalitetnog glavnog kočionog cilindra pa preko cevi i ostalog.U Pećincima čovek radi prepravku za 200e, samo mu se odveze traktor i ostavi.
 
Glavni kočioni uzmeš od juga nov 10_12e
Pomoćne original 20e oba cevi 20_25e
I šta je tu skupo?
Bukvalno CRTA po drumu po savetu KOVAČEV DRAGAN sam od jugića ubacio glavni kočioni i super je
Nema više leva desna ali radi vrh
Mogao sam 2 kočiona od juga al me mrzelo
Nikad na mojim nisam otvarao trube samo sam doštelavao cilindre odgore
Razmišljao sam jednom da ibacim kombinaciju vazduh ulje od TAM 130 ali mnogo posla

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh