IMT

Xone, ipak može. U desno neka ima:
1) kontakt
2) kratko sa pozicijom nazad
3) dugo sa pozicijom nazad
A samo za štrumfove kada ga zaustave, jer realno u poljoprivredi ne treba pozicija napred, na ratnoj strani:
1) pozicija napred i nazad
2) /.
Ili prva varijanta ali da nema dugo svetlo nego poziciju,jer po zakonu je ne mora imati. Mada realno više nam treba dugo nego pozicija.
 
Ma naravno moze se nekako iskombinovati ja sam samo napisao mogucnosti ovog prekidaca a ako nesto poveze na"ratnoj strani" a kontak ostane na 1, cim prebaci u levo ostaje se bez kontakta jer jedna strana iskljucuje drugu.ali mislim da ne moze da stane u 539 na mestu kontakr brave.
Uf napravismo citav elaborat oko vojnog prekidaca sreca pa ovo nije neki prekidac od tenka:osmeh:
 
Poslednja izmena:
Jel nije bilo jednostavnije kupiti original bravicu, montirati bez razmišljanja žicu po žicu, ubost ključ i prst u uvo.....
 
Pozicija mi i nije toliko bitna, nek ima kontakt, dugo i kratko.
Bravicu sam dobio i hteo da probam da je ugradim i iz tog razliga nisam kupio original. Mada svi znamo kakvog su kvaliteta ove original. Pre godinu dana kupio Palovu i evo već ne radi.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Uzimam fadip, za 533 što sam imao, samo da ima šarafe, i radi odlično..... Na drugima su sve još prve, osim na 560 ova od paljenja je zamjenjena......

Primjedbu imam na prekidač žmigavaca, nijedan nevalja, moram da držati u toj strani da bi radio, kod nas se proizvodi jedan, izgleda ko original, i radi odlično, al i košta 10-11€......
 
Pozicija mi i nije toliko bitna, nek ima kontakt, dugo i kratko.
Bravicu sam dobio i hteo da probam da je ugradim i iz tog razliga nisam kupio original. Mada svi znamo kakvog su kvaliteta ove original. Pre godinu dana kupio Palovu i evo već ne radi.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Na 54s dovedi glavnu struju pa okreci jedan po jedan polozaj tu gde dobijas struju u svim polozajima tu povezi kontakt a posle premeris gde izlazi dugo i kratko i resen problem
 
Kontakt bravu kupite PAL a prekidač migavca Hella.Jeste skup prekidač migavca(oko 2400 dinara) ali traje daleko duže nego ova sranjca za 1000 din koji traju par meseci.
 
godinama ugradjujem pecho-bjelovar brave i prekidace....nikakvih problema...cena je tu kao i fadip ali fadip je los...ili je mozda to sto sam uzimao neka kopija fadipa..

mislim da sam ostavio brojeve u elektrici tamo u temi pa potrazite...veoma je jednostavno povezati,,,
 
Da li su isti filteri pumpe hidraulike i za novi model 577 i drugih (542,560,,,) juce trazio da kupim i ima ga nije problem ali me trgovac u jednoj radnji razocara time sto kaze da filter od novog 577 ima onu cevcicu sto viri iz filtera i u unutrasnjosti filtera ista ide skoro do dna untrasnjosti filtera dok ovi drugi filteri imaju sve iidenticno osim sto ta ista cev ide samo malo u unutrasnjost .Ja nevidim neki znacaj u tome i nije mi jasno kakve veze ta razlika ima sa samom funkcionalnoscu filtera
 
Nazad
Vrh