IMT

Jedno je pisano-drugo je realnost.naravno mislim na novi tip,sa cilindrima...kako teret podnose poluosovine i ceo traktor uopsteno Dobrincan?
 
Jedno je pisano-drugo je realnost.naravno mislim na novi tip,sa cilindrima...kako teret podnose poluosovine i ceo traktor uopsteno Dobrincan?

Nisam nikada kacio nista jako tesko za njega,osim nosenog kembriz valjka od 3m zahvata,koji je nosio sasvim odlicno.

Ovo pise u prirucniku.

x56n20.jpg
 
taj kembridz mi nosimo sa rakovicom 65 koja ga nosi sasvim lepo...ciljam na neki teret od 1100-1200 kg?
 
Ako 560 moze 800kg tereta (700kg vestaka i 100kg sam rasipac), ne vidim zasto 577 sa spoljnim cilindrima ne bi mogao 1000-1200kg. Sa 539 u istom rasipacu nosim 500kg vestaka. Malo se propinje prednjica ali ide. Sa 550kg vestaka mora pomocnik da sedne na haubu:osmeh:
 
Vojkane pa koja je to tanjiraca nošena težine 1600 kg?
Koliko se meni cini, ove nošene tanjirače sa 28 diskova u V izvedbi su oko 800-900 kg, doduše proizvodnja u Srbiji. Znam da se prepiremo za vučene da ni one nemaju 1600kg.
 
Одувек сам се и сам чудио која је то тањирача,појма немам,дал су нешто сами преправљали шта ли је не знам.Више пута сам причао са њима на тему тањирања и сетве пшенице без орања па тако и та информација.Видео сам је стварно је масивна.Једном ћу и да сликам и загледам.Тада ме није ни прецизно занимало шта је тачно кад немам чиме да носим то.
 
Kako se menja semering na kardanu otpozadi na traktoru imt533 i da li neko zna dimenzije

vrlo lako, skini ona 3 vijka oko kardana i izvuci semering, a odeš u trgovinu i tražiš semering kardana za fergusona, i to je sve, nije čak ni skup, samo trebaš ispustiti ulje iz mjenjača.......
 
Nazad
Vrh