IMT

Ljudi jel nosi neko sa 539 prskalicu od 660lit ? Pitam zbog kupovine iste, a zgodan nam ferga za prskanje.
 
Ako su obicna krila na prskalici, mozda i moze uz tegove napred i ojacane poluge. Ako su kopirajuce grane nemoj ni da probas.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Bas sad pravim nekako da uklopim od torpeda, stavicu mu 100kg napred valjda nece trebati vise. Videcu da uzmem te ojacane poluge. To od nekog veceg imt (560,577) ???
 
Zar to nije malo preterano...
Ne znam tezinu te AM ali to skupa tezi verovatno i preko 800kg.
Da li mislite da je njegov hidraulik bas sposoban za to?
Voleo bih da cujem njegovu hidraulicnu pumpu dok to drzi u vazduhu.
Sa 539 nosim atomizer 440l, hidraulik radi kao sat, nisam primetio ni najmanji bag ali taj teret kad podignem pumpa lupa kao besna.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Mozes to komotno da nosis.. pumpe koje lupaju imaju lufta na tarnom kamenju i to nema veze sa tim… kod nas na 555 je godinama lupala a bila je ista kao na fergi… nosili 7 redi olt pneumatsku i 600l prskalicu nodetka je mnogo teza od te prskalice…
 
Ovaj 539 i atomizer od rodjaka, nekad ja radim sa tim jer oni ne stizu a ujedno oprscem i svoje i njihovo voce.
Na polugama ne postoje utezni lanci a ja za to zaboravio pa kad sam uleteo u kruzni tok u Sapcu sa njim punom brzinom, kad je onaj atomizer ljuljn'o za malo ne fasovah na bok

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Danas malo veselja cjel dan šarafanja.
Tafe kvaliteta ventili štekaju što se da.
Stavio orginal nazad pa ćemo vidit što će biti.
Bože sačuvaj ko kupi nov tafe treba biti lud bogami.
Kvaliteta ko koraba.
https://postimg.cc/JGjC2F1s]
USER-SCOPED-TEMP-DATA-MSGR-PHOTO-FOR-UPLOAD-1653234573429-6934168384271670617.jpg
[/url]image share[/url]
 
Opet remontujes hidraulik?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Vratio staro nazad pošto ovo novo ništa ne radi.
Izvadili probamo radi 10 puta stisnemo i zaglavi i amen.
Krš od tafea.
Što reći vratio nazad polovno ovo ide u otpad.
Podigneš hidrulik i ostane u zraku.
 
Nazad
Vrh