IMT

Mirosti koji je precnik original termostat od MF65 ? Sad baš gledam termostat od Mercedesa je dosta veći od IM

Zna li neko koliko su teže felne od 560 u odnosu na 558 ? Trag točkova bude 10 cm širi ?
 
Poslednja izmena:
Znam da je dobro kad je termostat tu ali zbog kvaliteta danasnih delova ne smem da ga ubacim, neke masine su mi kuvale zbog istog, ovako mi mirnija glava jer voze radnici, deda u godinama, niko ne vodi racuna a ne znas kad ce zaglaviti.
Pre neki dan seo u traktor, pustim kvacilo on tek polako krece, kao automatik, niko nista ne primecuje niti prijavljuje, na drugom traktoru spaljene kocnice, ja se pitam kakoo?
Posle vidim ovaj sto vozi odmara nogu na pedalama, 2 km niz brdo ide 3bh i celom duzinom koci, umesto da ide nizom brzinom.
Do pre par god vozio u GSP autobus...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Danas upadnem sa traktorom u veliku lokvu a plugovi bili za traktorom i nekako ostetim pomocnii cilindar
...uglavnom.sad cim ugasim traktor odma spusta prikljucak i u cilindru se cuje neko kliktanje
 
Danas iz bušili rupe i urezali navoje čas posla.
Sad se čeka još pumpa i zamašnjak i sklapanje.
Iznenadilo me kako je mekano za bušiti.
 
Jel imao neko slicnu situaciju?
Probao bih da pecnem sa cela al ne znam u kom polozaju treba da stoji valjcic u odnosu na kajlu??
Ne znam da li ima cela osovinica nova...
Indijski kvadrant ceo nije preskup ali mi se ne svidja bas.
238763b666c1f010059c7179923361ad.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ajo ubija.
Sad u 3 trga nesmiješ gas naglo dati.
Sve si mislim da nisu 101 klipovi 577 ne ide ovako.
Manje više je složen ide proba.
 
Na traktoru fabricki valjda dolazi sa 101 klipom, kombajn ne znam...
Tamic uvek 98 klip.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh