IMT

Ne znam na sta konkretno mislis, vidjao sam po oglasima, verovatno su kineski.
To na imt traktoru crkava na 200h rada, na fabricke sam mislio.
Imam 3 imt ni na jednom ne radi, a ne zelim da gubim vreme oko toga jer znam da ce svaki drugi od vibracije krepati!
Ostalo sve drzim ispravno koliko toliko.
Drveni stapic jedino resenje


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Ne mora bas da znaci, kod mene '90.godiste pa jos radi fabricki, dosta puta hoce i do sata da bude, onaj kombinovani zaj.. meni radi il temperatura il gorivo, nece oba
 
Kod mene samo temp radi.
Nervira me onaj kombinovani!
Na Torpedu sam imao pravi sat, tako je fabricki bilo, kao mali sat na IMT za pritisak ulja, prava stvar, uvek je radio dok nije pukla sipka koja drzi plovak pa je uvek pokazivao mah.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Treba sa aliexpress-a naruciti i reseno za sva vremena i mnogo tacniji.

Koliko su dugotrajni i pouzdani plovci u rezervoaru za nivo goriva?
e28b0eb39662847a52cada30610a7ac1.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ne znam na sta konkretno mislis, vidjao sam po oglasima, verovatno su kineski.
To na imt traktoru crkava na 200h rada, na fabricke sam mislio.
Imam 3 imt ni na jednom ne radi, a ne zelim da gubim vreme oko toga jer znam da ce svaki drugi od vibracije krepati!
Ostalo sve drzim ispravno koliko toliko.
Drveni stapic jedino resenje


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Jbg kod mene radi 16 godina,nije bas 100% precizan ali radi,nije ni u nekim autima precizan
 
Kod mene je merač radio 20g ili 8000h
Sad ima každar letvica sa podeocima na 10mm što je oko 3l


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Kod mene letvica sa baždar crticama radi radnju.Plovak je eliminisan odmah po kupovini novog kompleta, ostala samo cev i gas.Ako potroši rezervoar goriva za ceo dan i ostanem negde u polju onda nešto nije u redu.
 
Sta moze biti uzrok da se poluga za gasenje na bos pumpi ne vraca nazad i da li se moze sta popraviti ili pumpa mora ici bošisti?
Pumpa je linijska(imt 542)

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Prvo vidi da nije se otkacila ona oprugica na pumpi sto vraca gasnicu, ili pukla. Nama se to desavalo na zmaju za vrijeme rata kada je nafta bila svakojaki sljam, i bosista je malo smirglao nekakav leptir u pumpi koji je povukao korozije od loseg goriva, tako je bar rekao. Inace joj je bio lijek da se malo iskucka pumpa prije paljenja.
 
Kod mene letvica sa baždar crticama radi radnju.Plovak je eliminisan odmah po kupovini novog kompleta, ostala samo cev i gas.Ako potroši rezervoar goriva za ceo dan i ostanem negde u polju onda nešto nije u redu.
Iste rezervoare imamo 560_577 oko 92_95l
Kad orem 7kj imam da dodjem kući
A kad lepo ide pa opičim 8-9 nemam
Tako da dodjem kući na kafu i natankam opet
Kad ide lepo 1h_20min po kj ali nikad ispod 11l po kj
Tako da se mora natankati, a razmišljam ispod desnog patosa da ubacim pomoćni rezervoar 50_60l kao veliki ursus
Ili da redovnije pijem kafu


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Danas isao da orem, 540 imao vatreno krstenje
Veliki traktor jedan zauzet pa sam morao njega da uposlim, inace me odusevio kakav je orac! Jeste mali, lagan, ali u brazdi peva!
Nisu neke povrsine, coskovi uglavnom.
Terao sam dusmanski kao i inace, ne volim da milujem, kad se radi mora zapeti!
Nego poceo da dize vatru, par puta sam morao za brzinu manje da idem, da se hladi... to mi se nikad nije desilo ni na jednom 560 a njima dusu vadim!
Hladnjak mi deluje ok, probacu pod pritiskom jos da ga isperem, jel to ok za taj motor ili nesto ne valja??
Nisam do sad radio sa fergusonima, vozio sam ali u transportu samo i neke laganije poslove.


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh