IMT

Ma ovo je baš imr bio u firmi u magacinu nov za agregat za zalivanje srajao 25g i knjigovodstvena vrednost oko 250e i ja ga kupim bez licitacije mi daju a moj prodam za 450e bez kompresora i pumpe volana bio je dosta teran nije bio baš loš popustio na 1 cilindru


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Lovac Luka. Trobrzinac bi bio dobar u vasoj zemlji koja je bas laka. Kod mene na vise od pola zemlje nemoze da ide ni sa ovom prvom, pa nebi bilo lose da je cak i malo sporija.
 
Proizvode se kabine, MD Metal Bela Zemlja ih pravi.Sto dalje povlaci da se stakla prave u Pancevu, kederi Kragujevcu.Insa pravi satove npr.
 
Auuu koja proizvodnja samo neznam kakav poljoprivrednik kupi ovo da ti dere grbaču traktor s sicom od 50 eura i kabinom hotel promaja.
Bolja je moja na 560 iz 86 nego ta.
Svi gledamo da kupimo nešto bolje a ovo je povratak u 19 stoljeće
 
Teleoptik naravno.Ako budeš u prolazu svrati kod mene i dobijaš na poklon jer sam ja kod mene ubacio sve elektronske a mehaničke izbacio.
 
Где наћи оригинал да се купи?или нешто са амазона наручити електронско.Нешто ми имт и електроника не иде заједно.
Како се код тебе показало на твојој седмици ти електронски?
Једино да навратим 3.1 кад будем и ако будем на вашар ишао.
 
Drustvo moze pomoc,koji alnaser da kupim za Imt 578,ne mogu da se cimam vise sa starima,od kog proizvodjaca da gledamo?
 
Uzeo sam novu ISKRU na 560 nisam zadovoljan
Na 539 sam stavio brzi kinez i prezadovoljan!!


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Uzimao sam davač i sat marke Trem u Zemunu u prodavnici Tehnonautika za 4.500 dinara a uzimao sam i po raznim oglasima polovne satove za 1000-1.200 dinara plus nov davač za 2-2.500 dinara sve u zavisnosti koji mi treba za određen sat jer nisu svi isti.
 
Hm pa i na mom 539 je magneton ali onaj stari kao na Zetoru!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Magneton brzo odu a kad odu nema popravka iskra da ne valja ovisi da nije turska.
Ja sam alternator uzeo još ću i alanser uzet od iskre
 
Nazad
Vrh