IMT hidraulika

Ima li koga da pomogne.Zamenio sam gumice na sipci i ni da mrdne hidraulik.Sta bi moglo da bude?Da nije neki spen zapao negde.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
Kardan radi
 
Moram pogledati.Ispustam ulje pa cu ga procediti i proveriti makaze.Nikad me hidraulik nije izdao pa se slabo razumem u materiju.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
 
Moram pogledati.Ispustam ulje pa cu ga procediti i proveriti makaze.Nikad me hidraulik nije izdao pa se slabo razumem u materiju.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
Ako nema bas nikakvog podizanja ni na prazno a poluge su skroz dole onda su makaze preskocile dvokraku polugu sto mozes proveriti skidanjem poklopca sa desne strane ili je ispala klipnjaca iz caure pukla ona civija sto je drzi da ne spadne. U svakom slucaju prvo skini poklopac sa strane pa proveti sta se desava sa makazama i polugom.
 
Meni kada se hidraulik na 539 ponasao kao "mrtav" bila je pukla ona civija sto drzi klipnjacu, ovo sto kaze Xone. Ali to je bilo u oranju i na kraju brazde nije hteo da podigne, otkacim odem skinem poklopac i vidim sta je. Ovako ako si samo menjao gumice a nije u radu bilo ne znam.
 
Nisi u toku,ako mozes probaj kipu da li radi tako ces eliminisati klip

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
U oranju buraz zavrsio spustio plug da ocisti i nije mogao podici.Kad je skinuo plug na njivi da prekaci samo pale opruge.Cekam zeta mehanicara da dođe sa posla pa ce ga valjda on resiti.Sad smo mu ga picnuli oprali punomatom da se ne umasti puno.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
Inace gumice bile propale skroz,nikakvu funkciju nisu imale.
 
20191121_074236.jpg
 
Sta moze da bude, traktor kad je naget u desnu stranu (gledajuci normalno od nazad) veoma sporo dize, inace na ravni i na nagibu u levu stranu, savrseno radi..?
Ulja ima dovoljno..

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh