IMT 577 vs. Mtz 82 vs. Rakovica 76

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma IMT 577 star 30 godina i MTZ star 30 godina ima IMT da ga pocepa k'o svinja mastan dzak,po udobnosti je mama spram rusa,preglednost,hidraulika,boja,sediste,podesiv volan,2 sirine guma ma sve ide u korist sedmice. Sedmica je baabo.
Koja sedmica ima podesiv volan?POgotovo stari tip...nedaj Boze.....nemam,ali sam vozio Torpeda 75.Sedis,ledja naslonjena nazad,preglednost....sto se tice vozaca sve je u prednosti.E sad,ovo ostalo je nesto drugo.Mada da vam,kazem.POsle celodnevnog oranja,izadje umoran covek i iz Rusa i iz IMTa.Tako da....na ovu temu mozemo do sutra.Pozdrav svima..... :ppozdrav:
 
Na P modelu nema podesiv volan ali ga imaju ovi 2050... zapravo cela instrument tabla se pomera,odlično rešenje!
 
Ma IMT 577 star 30 godina i MTZ star 30 godina ima IMT da ga pocepa k'o svinja mastan dzak,po udobnosti je mama spram rusa,preglednost,hidraulika,boja,sediste,podesiv volan,2 sirine guma ma sve ide u korist sedmice. Sedmica je baabo.
Kakva mama moze da bude po udobnosti kad je na stari tip kabina otvorena na sve strane,a na starom rusu je kabina cela.kod mene u selu ima nekoliko takvih 577 i kad ih voze samo i glave vire iz kabine.
Ne znam ....mene bi bilo strah da se vozim u tom traktoru.Sta ako mu se odvali sediste pa ispadnem kroz tu ciradu pozadi i jos ako orem ima odma da me plug zaore :haha: (Naravno mala sala,valjda se niko nece ljutiti):haha:
 
zato se mi u 7ci uvek drzimo za volan :haha: zamisli tek rajku bez kabine sa njenim niskim blatobranima tu ti tek nema spasa od pluga ili tockova ako padnes sa strane :haha:
 
Vlado zato Rujkan ima jednu camovu fosnu od prilike moze da sedne jedan Sremac ili 2 bacuske. :osmeh:

---------- Poruka napisana 27-01-12 u 01:23 ---------- Prethodna poruka je 26-01-12 at 23:30 ----------

Dooobra je Rakovica bar sto se motora tice,a u detalje nece da ulazimo.
http://www.mojauto.rs/novi-tarktori/881170_IMT_Rakovica-76-DV_2011_god
Komentar oglašivaca

Rakovica duplak, pogon na sva 4 tocka, novo 131 radnih sati! Traktor je bio bez kabine, kabina je naknadno dogradjena!!!
big_4206747-807e.jpg

4206755-612b.jpg
 
Ja sam radio sa rakovicom 76 dv nov tip,orao sam duboko oranje teska zemlja plug imt 757 orao sam trecom sporom,jedini problem je bilo proklizavanje jako je lagana velik problem ne znam za ostale rakovice ali cale mi kaze da je orao sa drugarom pre 10ak god on sa imt 560 a taj sa rakovicom 65 kaze da je rajka proklizavala a 560 isao isti plugovi 756.Interesantna je tema odnosno anketa! da imate para koji bi ste traktor kupili tamo sve pise :haha:objasnice sve nedoumice sto se tice ova tri traktora
 
Poslednja izmena:
grunt@ koliko se secam prvo si se dobro raspitivao u temi rakovica pre jedno mesec dana kakav je orac pa si tek onda isao na oranje, i to sto kazes da proklizava nesto me cudi, jedino moze da bude da je lose podesen hidraulik ili plug.
 
Da raspitivao sam se jer nisam do tad vozio,rakovicu ne naprotiv plug odlican sa tockom hidraulika ok ukljucena prednja vuca ali jednostavno desavalo mi se da proklizava dubina je bila oko 28cm,pitao sam se zbog cega i dosao do zakljucka da je lagana,motor ima snage ne posustaje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh