IMR - Rakovica

Rus ce vuci drljacu,Rakovica nece moci drugom da vuce,a prvom je sporo pa ne radi nista.Hauba je ostala stara samo smo je ispeglali i ofarbali.:ppozdrav:
Post je spojen: [time]среда, 23. март 2011. 14:57:03 CDT[/time]
_________________________________________________
nesic je napisao(la):
@b_a_t_a
Jel ti trebaju kockasti blatobrani za rajku? ::namigivanje::
Nemam te blatobrane,bila je na njoj Orasije kabina koja je dotrajala pa smo uzeli drugu. :cao:
 
Otpasce ta farba sa guma brzo,cim prodje kroz blato. ::namigivanje::
Nasao sam u Zrenjaninu u Rale komerc-u imaju gotove farbe za rakovicu.
Ovako izgleda pakovanje.
n34x79.jpg

imtgnm.jpg
 
@b_a_t_ a
ODlicno uradjeno . Koje je to sediste na njoj ? Cep filtera vazduha od Tafe-a joj daje dominantan detalj . Od cega su farovi na njoj , lice mi na ursusove plasticne farove .
 
b_a_t_a je napisao(la):
Otpasce ta farba sa guma brzo,cim prodje kroz blato. ::namigivanje::
Nasao sam u Zrenjaninu u Rale komerc-u imaju gotove farbe za rakovicu.
Ovako izgleda pakovanje.
nece veruj mi. al dobro tvoj izbor. a takve plave ima u svakoj jacoj farbari. ima i u jusel-u.
 
b_a_t_a
2r53g2v.jpg

Reci mi samo da li si ovo negde kupio i kolko pare ili je dosla tako fabricki??
Svaka cast za Rajku!! :bravo: :bravo:
 
@ CVEJA Po to je od drzaca crtala za leopard plug,samo je malo preradjeno. :ppozdrav:
@ Sinisa kad spadne spalo je.I IMT-a kada smo farbali tako je bilo pa je spalo. :ppozdrav:
@ Rale 83 sa takvim sedistem je kupljena,sad je samo presvuceno.Farovi su kupljeni pre par godina na vasaru,ne znam od cega su ali nemam zamerke na njih.Poklopac vazdusnog filtera je nov bas radi estetike,lepse mu stoji nego originalni. :ppozdrav:
Sutra stavljam jos neke slike,ali ovaj put kompletiranu. ::namigivanje::
Evo,gotova je.
vh9l5s.jpg

34g8yeo.jpg

29z4jtu.jpg

693p78.jpg

2e333mc.jpg

8wz2o1.jpg

6f1evo.jpg
 
svaka cast sad si na konju,lociro sam te zivis u samom centru novog beceja preko puta autobuske stanice.zito ti u dobroj kondiciji,znaci da li imas sestru 82god. jer se moja zena druzila sa neko drugaricom iz tvoje kucee u k..........off
 
Sta cu kad ne volim kad je zapusteno :ppozdrav: Ima jos daosta toga sto bi trebalo farbati,ali otom potom bice vremena.
 
Svaka cast za izgled rajke, dobro odradjeno b_a_t_a :cao:
Ja na mojoj prefarbao samo kabinu i haubu, kad je celu ofarbam izbacicu slike.
Plavu boju sam nasao, a ako imam problema sa sivom, ako nije problem da mi das broj od te tvoje farbare, posto ja kod mene nisam video ovu boju i u ovakvim pakovanjima. :D
 
Da li neko poseduje katalog delova i sklopova (motor, menjač, hidraulika) za Rakovicu 65 sa predenjom vučom (rasklapanje, sklapanje, mere...).
 
Jao, kako neki ljudi nemaju mjere...juce gledak kako komsija freza njivu od nekih pola hektara, zemlja kao beton, proljetno oranje, al ajd nije to problem...

On ima R60, stara kao Biblija, i donio od zeta frezu od 2.8m koju inače nosi zetov Fendt duplak od 90 ili 100KS. Vidio sam ga kada ju je nosio do te njive, zadnje gume su se spljoštile do te mjere da samo što nisu spale sa felgi a prednji kraj balansira, malo vazduh, malo put. Koja je on žalost bila kada je krenuo da radi majko mila, traktor bukvalno zavija, ma to se ne moze opisati kakve zvukove ispusta jadna mašina. Ne znam koliko je freza teska, ali s obzirom sta radi sa Rakovice, a i sa Fendta (vidio sam kad je donosio, čak su i njemu zadnje gume legle, freza je sva puna nekih zezancija, ima valjak nazad, pa one ploče, pa točkove), stvarno ne kontam kako mu nije zao da do one mjere uništava traktor. Otisao je u njivu sa suvim motorom, a vratio se prilično balav oko dihtunga glave.

Šteta što nisam snimio taj užas.
 
Nazad
Vrh