IMR - Rakovica

Ona novija 65-ica nije gotovo isti traktor kao stara. Pored rucica menjaca sa desne strane ima jednu veliku razliku, a to je sam menjac. Menjac je tu sa 4 brzina u 3 grupe i mislim da je neko spominjao da je ZF. I meni se svidja kako je odradjena i velika je steta sto nije usla u proizvodnju, mada mislim da je mogla da se dobije po narudzbini.
 
Ове слике су од пре 10ак година, поуздано знам.::namigivanje::
Она 110ка је била једна колико знам, кад није на сајму стајала је у ИМР-у, доста уграђене електронике али прескупа за наше тржиште, близу 40000е би била када би је било у продаји.
А 50ка са претходних слика је воћарски, нисам мислио на њу кад сам помињао Раковицу 50 тј. Раковицу 55. Раковица 55 је иста као 47-ца само са турбо пуњачем. Исто је то важило и за 85цу, 76-ца са турбо.
 
Ja mislim da je ta sto se prodavala u Sapcu bas bila kao ova izlozbena. Secam se kad sam video oglas da sam pomislio da je slikan neki Landini. Bila je ako se dobro secam proizvedena bas 2004 godine, a cena 12000 evra.
 
Jeste ta 65 ca je bila na oglasima preprodavca rakovica iz Sapca.I bogami dugo je stajala a,poslednja cena cini mi se da je bila 8500e.Cini mi se...Nema menjac ZF nego neki italijanski.Rakovica 110 mislim da je zavrsila u Bosni.
 
Ja sam cuo da su napravili 10-ak komada 65 i 76 12 BS DV i da su zavrsile u Bosni...nesto sam zvao u IMR prosle godine i bas sam pitao za te modele...
Bas bi bilo dobro kad bi prevazisli standardne modele i poceli da prave te "novije"....sinhro menjac 12 brzina pojacana hidraulika odvojena kabina....
 
Pa zar nisu poceli sa proizvodnjom,mislim tako sam cuo....jel bio ko na Novosadskom sajmu ovih dana,ima li IMR svoj stand ove godine?
 
Pricao sam sa covekom na standu IMR, kaze da su ponovo poceli proizvodnju, uglavnom za izvoz.
 
Koji je proces zamene caure na R65 u diferencijalu na delu sa hronerima u koji ulazi poluosovina sa komplet trubom?rasturao sam davno to,ali se ne secam da li moze bez skidanja bar jedne trube...jedna kocnica podrhtava pri kocenju-mislim da je do caure.
 
Nazad
Vrh