IMR - Rakovica

Takodje isto se iemeni desavali ako je pukla civija onda je muka izbit. Uglavnom to je problem ili se mozda snio onaj pipak sto zaglavljuje pregledaj i njeg kad budes skido mozes ga slobodno navarit i obradit malo :) jedno od ovog dvoje jest sigurno al prije ce bit ovo prvo jer se ne uzubi dobro zupcanik :)
 
Hvala vam na nesebicnom odgovoru. Sa leve strane mi se ukljucuje kardan. Rucika na osovinici vidim da ima malo mesta i mislim da bi to donekle mozda bio i problem. Onaj pipak sam narucio i sutra idem po njega u Zrenjanin. Kada sam otvorio iskocio mi je pipak iz kanala zupcanika ostalo je sve ok. Ovi iz radnje kazu kada se menja pipak menja se i osovinica i ploca. Obecavam slike za boze zdravlja 3 dana...hvala jos jednom. Onaj prirucnik jer se moze naci negde ovde na net?
 
IMR se neda,nece da ide lako sa gasenjem te fabrike,nedaju je radnici i gen.direktor ali drzava(domacinska kuca)rasprodaje stecenu imovinu da bi prezivela.Bas me zanima sta ce da se prodaje kad se sve rasproda,nasi zivoti?
 
Ja prosle godine kupio za moju rajku kabinu za 320 e sa svim staklima.
Mirko jer se sa prednjom vucom prodaje i hidro volan ? Mislim o zameni svog prednjeg mosta za dv ali nemam hidro volan . Kolko para je zamena prednjih mostova ?
 
Koliko li su para, treba mi jedna?

Od 300 evra pa navise.

- - - - - - - - - -

Ja prosle godine kupio za moju rajku kabinu za 320 e sa svim staklima.
Mirko jer se sa prednjom vucom prodaje i hidro volan ? Mislim o zameni svog prednjeg mosta za dv ali nemam hidro volan . Kolko para je zamena prednjih mostova ?

Ide i hhidro volan... Cena mislim da je oko 1300-1500 evra i dajes tvoj prednji most...
 
Jer i hidro pumpa, u volanu (sta vec treba), klip i dv prednji most u zamenu za obican most i 1300-1500 e ako sam dobro shvatio?
 
Tako nekako:osmeh: Za oko 1500evra dobijes mnogo bolji i savremeniji traktor. Cudo su ovi nasi Macvani:haha:
--------------------------------------
Kad smo vec kod ovih sto rade sa Arapima, ima li mozda kod njih da se kupe zadnje felne za Eakovicu? Potrebni su mi samo obrucevi.
 
Nazad
Vrh