Hranilica za prasice

Ja imam ovakve vec cetiri godine jednom godisnje ih prefarbam da im malo produzim vek lim je 2mm, ove dve sam skoro pravio drugaru sirine 50 i 75cm
23052012366.jpg

29052012385.jpg
 
Kolega a moze neka slika unutra kako izgleda?

Kolka kosina treba da bude?
 
Poslednja izmena od urednika:
dacha 85 - Vidiš da još uvek ima zainteresovanih , mlad si ostani na Forumu naučičeš . Pitaću Lepenica pa ću napisati najkasnije posle vikenda.
 
lepenica dali imaju rastur hrane ove hranilice,nekako mi plitke tu dole gde pada hrana.ja sam takvu napravio od paleta a dole je duboko kad gurne glavu nevidise i plus ove prečke da nemoze da izbaci njuškom
 
Ma znam ja da ima zainteresovanih, i ja sam medju njima zato sam i pisao ovde jer sam hteo da otvorim temu al kad sam video da je ima ajd da je obnovim. A ovo sam se nasalio jer onaj je post postavljen jos pre dve godine.

- - - - - - - - - -

Ja imam ovakve vec cetiri godine jednom godisnje ih prefarbam da im malo produzim vek lim je 2mm, ove dve sam skoro pravio drugaru sirine...

Ako imas neki nacrt izbaci da vidimo jer ovo je bas prakticno. ili ga slikaj unutra i sa boka cisto da vidimo sa svih strana. Ova rucka verovatno sluzi za povlacenje ipustanje hrane da izlazi vise ili obratno da se zatvori?
 
Ekstra kolko para izadje,ajde molim te ako mozes da slikas dole kako izgleda gde izlazi hrana,ili savet kako to da odradim
 
Ekstra kolko para izadje,ajde molim te ako mozes da slikas dole kako izgleda gde izlazi hrana,ili savet kako to da odradim
Mene nije kostalo nista. imao sam bacvu od kamionske prikolice zelena, i od boilera pocinkovano. Ovo je prosto da nema dalje a uzimaju po 100eura pa na gore kao vibriran beton. haha. treba ti bacva, iseces dance kroz bacvu ide osovina, na osovini dodji kraj idu 3 sparinga sto prase vrti. ja sam korito napravio od drveta 5,6cm debljine. na bacvi zavaris cevku koliko ti mislis da treba precnik 16cm je kod mene, a visina oko 30cm, kada zavaris bacvu i cevku kroz njih stavis osovinu sa perajima, kada si to uradio 2 male caure nataknes na osovinu jedna ide storo do kraja ceva a druga na kraj bacve,nadjes centar i zavaris samo caure tako da ti se okrece osovina. ja mislim da sam ti malo olaksao posao, nemam slike dok sam radio da izbacim ali sutra kada punim hranilice slikacu malo bolje usnutra. od spolja vidis i ove kako od prilike treba da bude.:ppozdrav:
 
Dali može u tubomate za prasiće da se sipa(daje) granulirana hrana ili samo brašnasta?
 
Nazad
Vrh