Holder zglobni vinogradarski traktor

  • Začetnik teme Vladimir SRK
  • Datum pokretanja
evo momci zaduzen prije dvije sedmice sa 12rh,80ks klima i sva moguca oprema sto ide uz ovaj model.

2zhdthw.jpg

13z5myo.jpg

15mzg5x.jpg

2e6d16t.jpg

fadky8.jpg
 
Ja sam juce video jedan slican. Ali mu otiso motor i puko mu jedan drzac na sredini . A samo taj drzac koji je izjedna sa karterom kosta 1800f , Inace traktor nema sta nema. Ima prednji utovarivac , sediste i volan koji se mogu rotirati itd. Nisam ni pitao koliko trazi za njega , jer je sav bio u delovima.
 
za ovog neznam koliko je placen,moracu pitati sefa,a prije cetri godine jedan takav skoro isti od 75ks,je placen 78000evrova, ima u temi vec sam pisao
a za ovog cim saznam javicu
 
Da li je moguće da košta 78 000 eura, ili sam loše razumeo, mislim MF voćarski je oko 40 000 sa svom opremom, takođe i JD a Landini i McCormick nešto manje, Same Fruteto isto oko 40 000. Svi su sa sličnom snagom, doduše nisu zglobni, ali da li to zaista vredi toliku razliku.
 
neznam sta da ti kazem vrijedili tolika razlika,ali da je zivotinja od masine jeste,a zadnji sto je kupit platit je 90000evrova,za nepovjerovati ali istina,i ima titulu najkvalitetnijeg vinogradarskog traktora.
ali za brdo je zakon od masine,kuda prodje ni biciklo nemozes da guras.
 
Nazad
Vrh