Holder zglobni vinogradarski traktor

  • Začetnik teme Vladimir SRK
  • Datum pokretanja
V

Vladimir SRK

Guest
Moja dilema je da li da nabavim Holderov traktor snage 22 ks proizveden 75 godine odlicno ocuvan i koji je u ponudi sa dosta prikljucaka.
Nagib terena na kojima bih ga koristio je 20 do 30 stepeni, znaci prilicno strmo i verovatno pretesko za klasicne traktore.
 
zavisi od cene i broja prikljucaka,mozda bi tu mogao da uleti neki tomo vinkovic od 18 - 30ks,sto se nagiba tice za njih nije problem jer si oni zglobni,a ima polovnih i dobrih,a sto je najvaznije mladjih,ako te zanima nesto oko njih,pisi na temu"tomo vinkovic"posto imam relativno dosta iskustva...poz.iz vetrovitog Smedereva :kisa:
 
evo i par slika od holdera 70ks i 75ks pa ako koga sta interesuje neka pita

opoh01.jpg

10yqm8z.jpg

24osnxs.jpg

352ji2f.jpg

2e3ygy9.jpg
.com/1enh8h.jpg[/IMG]
2e3ygy9.jpg

ovaj je placen 78000evrova
300zk1z.jpg
 
ne bi ga toliko platio,pa to je pretjerano,da nema mozda umetke od drveta unutra i kozno sjediste :haha: :haha: :haha:
 
Vladimire ako mene pitas ja biti preporuciobi ti antonio carraro tirone 5500 kao moje on ti je 50 ks i ne kosta previse ali ima snagu i 4x4 vucu nonstop . pogledaj moje slike pa ako imas neko pitanje slobod no me kontaktiraj. pozzz :ppozdrav: jer onisuti profi za vinograg i vocarstvo idt...
 
Holder je također u samom vrhu (ako ne i vrh) što se tiče vinogradarskih traktora. Vrlo kvalitetan traktor sa Deutz motorom.
 
savoris je napisao(la):
pa šta rade ovi holderi :sta:
koliko oni mora da odrade da bi se otplatili :sta:

rade mnogo obradjuju 75hektara vinograda,a motor mal te ne uvijek na 2000obr/min,i to sve strmine.pa kad mu kacis mulcer i tako ga tuces pa 16sati na dan,a on ide kao lud i naravno deutz motor.
2jfnolh.jpg

jhc31d.jpg

103v6ds.jpg

ooya.jpg

54bo09.jpg

evo jos koja slika
 
Vedrane jel to Zupanov atomizer zakačen za jednog Holdera? Jel znaš kako su zadovoljni sa njim? Odgovor može i u temi priključci-atomizeri.
 
evo jednog sumskog holdera od 55ks,traktor je 90 godiste ima svu sumsku opremu,dvobubanjsko vitlo,prednja daska,zadnja platforma,lanci kopitari ili grifovi.cijena 5000evra i nalazi se kod nas u bosni
slika-89463-2010-05-1273890475-velika.jpg

slika-89463-2010-05-1273893474-velika.jpg

slika-89463-2010-05-1273918684-velika.jpg

slika-89463-2010-05-1273873703-velika.jpg


ja mislim da je ima sire i vece fabricke gume ove su neke skroz manje
 
savoris je napisao(la):
a vidi ga kako puši na leru :haha: za 10 000 :haha:
Skupi i novi i polovni,skupi delovi ::lose:: ali ko ima viška para neka izvoli :cao: i svaki ciga svoga konja hvali ::namigivanje::
 
pa i nije cudo jer je radio u sumi
nije konkretno rijec o ovom ali dobri su traktori vjerujem kvalitetni,jest skupi s djelovi ali kvalitet se placa,ovakv bi mi lego ko kec na desetku ali sto je skupo bas je skupo
 
Skupi i preskupi,a i ružni su brate,bez uvrede Vedrane,to je moje lično mišljenje ::lose::
 
bora nisam ni ja nikad rekao da su lijepi :D a nisu ni moji :D
al znam da su jedani od najboljih u vinogradarstvu i vocarstvu
mi ih peglamo samo tako,nisu nasi pa samo teras nezalis al nikad nista,
ima taj jedan 7600 r.h a 2004god,jos mu nije nista dirato od vitalnih dijelova,sem sto su mangupi pokidali
 
@Vedrane,slažem se da je namenski traktor,al jbg.kad retko ko može da ga kupi :udri: Zato naš drugar Savoris,pravi sam sebi po želji i meri ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh