Herbicidi u kukuruzu

Заборавио сам да кажем да излази седми или осми лист.
А питање се више односило на то да ли неко има искуства пошто не видим да неко меша Monsoon са нечим другим.
 
Evo kod mene 0.6l monsuna po kj radi posao ekstra. Rizomski sirak pocrveneo samo tako, onaj što ga niko i rimosulfuron u punoj dozi nisu ni takli....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Takodje potvrdjujem da sulfuroni vise nista ne rade. Takodje ni imazamoks u suncokretu ne radi kao pre.
 
Principal flex odradio odličan posao kod mene ove godine, jednu problematičnu njivu sam hteo još da korigujem sa laudisom ali nisam stigao, dobio je špartač samo. Gledam juče, 20ak dana nakon prskanja još uvek drži sirak pod kontrolom, kukuruz dobrano pobegao. Širokolisnih nije bilo puno, malo palamide na par njiva ali i nju je lepo rešio. Pre nicanja išao mont+terbis. Ove godine izuzetno zadovoljni prskanjem.

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Ne znam, ja sam veran pulsaru original nabavim ga iz RO cena je paprena ali u žetvi čiste njive.kad krenem na špartanje slikaću neku .
Sve idem gornju dozu.
Kod CLP sam koristio pre dve g listego pro i sa njim nisam bio nešto zadovoljan.Od tada koristim samo pulsar i u CL i u CLP hibridima.
 
Jbt,u jednoj njivi ja nemogu da resim poponac.
Prskao agrodimarkom u 4 listu,pa posle hirosima u 7.Muske doze
Evo sad 10 list opet vidim krece.
Neverovatno,al istinito.
 
Principal flex odradio odličan posao kod mene ove godine, jednu problematičnu njivu sam hteo još da korigujem sa laudisom ali nisam stigao, dobio je špartač samo. Gledam juče, 20ak dana nakon prskanja još uvek drži sirak pod kontrolom, kukuruz dobrano pobegao. Širokolisnih nije bilo puno, malo palamide na par njiva ali i nju je lepo rešio. Pre nicanja išao mont+terbis. Ove godine izuzetno zadovoljni prskanjem.

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Mi smo sa njim radili korekciju.Samo na toj parceli je zakazala kombinacija Talisman,Plamen.Ima dosta stajnjaka ali i trave.
 
Ljudi hormonci, dikambe, 2,4d nevole zahlađenja posle tretmana jer im se time umanjuje efekat, oni vole kad je sunčano i toplo e onda rade u pun šut, ova proleć je malo specifična ali no.
 
Za prvu se slažem ali za drugu nikako.Menjaj proizvođača.
Nisam bio zadovoljan dok sam koristio generike kad sa se vratio pulsaru i Listegu ponovo sa zadovoljan.Gornja doza preporuke.
Nisu ni oni sto su bili al ovi generici su katastrofa.. Kad se pojavio pulsar bio gust kao sirup, boja zuta, smrdi njiva dve duzi.. sada je i on redji, za generike i da ne pricam, kao voda, ni ne smrdi.. Dal je do skladistenja il sta vec ali uzas.. Svi ga krste.. Ni sa drugim preparatima nije bolje.. Procicemo i sa drugima kao i sa sulfuronima..
 
Poslednja izmena:
Secam se pre bas dosta godina preko 10+ kad se pisalo o zastiti svi koristili u soji Pulsar + Harmony i resavalo korove.
Mada ove godine mi je Adamin Diler lepo zasmrdio, dok nor Agromerketov kletox ili extra ni blizu nemaju onaj smrad.
 
Nazad
Vrh