Herbicidi u kukuruzu

Ne znam nisam isao preko 2,5l ali svakako sa njim neces resiti sirak, malo ces ga stopirati i to je to, posluzice za ovu godinu a sledece na zalost opet livada.
 
Cime uništiti najbolje lucerku u kukuruzu? Naime pretanjirao sam skoro jedno liucerište koje je bilo u dobroj kondiciji i usejao kukuruz ali nisam stigao da totališem, kukuruz počinje da niče a detelina živnula
U trecem listu neki 2,4 d u punoj dozi a potom ako ima potrebe a verovatno ce jos i kasnije da nikne, mozes Mezotrionom.
 
Kolege jedno pitanje kako je odradio posao principal flex na njivama. Kolega jedan koji je radio jako je nezadoboljan ucinkom pa me pita da vidi da li je jos neko radio i kako izgledaju parcele


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliki su bili korovi kad je prskao? Ja sam išao totalom pre nicanja i posle u četvrtom listu sa principalom i dosta lepo je odradio. Ali kažem korovi su bili mali...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Mixer87, jesi dodavao okvašivač uz principal, kod nas dodaju još pola litre terbutilazina po kj!
 
Koliki su bili korovi kad je prskao? Ja sam išao totalom pre nicanja i posle u četvrtom listu sa principalom i dosta lepo je odradio. Ali kažem korovi su bili mali...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока

f20fa59cc6d41a083b6185befe746d1c.jpg


5-6 list , strnjike radjene totalom

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kolege jedno pitanje kako je odradio posao principal flex na njivama. Kolega jedan koji je radio jako je nezadoboljan ucinkom pa me pita da vidi da li je jos neko radio i kako izgledaju parcele


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nezadovoljan je sa dejstvom na uskolisne ili širokolisne korove?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh