Hattat

@mims
imam dokaze da ti se svidela masina jos 2017 :ppozdrav:
ja svagde turim nosekanju pa te ovde smaram u kabini :haha:
16649425_10206238050550196_1907489205844809400_n.jpg
 
@mims
Sad salu na stranu.Svidja mi se i mislim da cu ga dogodine kupiti.Ima teze tegove,malko je duzi a akumulator mu je napred do tegova.Ima jaci motor i polovi brzine na dugme bez stiskanja kvacila,ima hidro poteznicu i hidro topling.Hidraulikana dugmice i svasta nesto.To ce biti i moj izbor :ppozdrav:
 
Mims koliko traktor ove snage, a mislim da i onaj prethodni ima isto ks, može da radi sa trobraznim obrtačem u Banatu, kod tebe? Ja se bojim da kod nas teško da može orati sa tri brazde, a onda je računica mnogo komplikovanija.
 
Vuce taj Hattat 3 brazde obrtac bez problema, naravno plug primeren njegovoj snazi. Pogotovo sto sa tim polovljenjem ima bolji izbor brzina od starog A110...
 
Баш ме интересује који ће се од тих Турака (Хатат ,Арма,Тумосан ,Басак)показати најжилавијим трактором
 
Poslednja izmena:
Mims koliko traktor ove snage, a mislim da i onaj prethodni ima isto ks, može da radi sa trobraznim obrtačem u Banatu, kod tebe? Ja se bojim da kod nas teško da može orati sa tri brazde, a onda je računica mnogo komplikovanija.

Kod nas vuče 3 brazde. Ima par komada kod nas onih a110.

- - - - - - - - - -

Баш ме интересује који ће се од тих Турака (Хатат ,Арма,Тумосан ,Басак)показати најжилавијим трактором

Vreme će pokazati.
 
ja imam zutu rucku na plivajucem,to mi je bilo presudno jer sa njom bolje vuce visoko klinasti prevrtač
 
Izvodi spoljne hidraulike. Preko njih ide hidraulični topling i desna potega. Ova žuta je predviđena sa tera hidro motor.
 
Nazad
Vrh