Golubovi

mala.jpg


---------- Poruka napisana u 23:59 ---------- Prethodna poruka je at 23:58 ----------

Uglavnom šećerlija od 9,45 do 11.20
 
3 meseca ti je trebalo da joj presudis?To mora da se resava u sto kracem vremenskom periodu.Ja sam opremljen sa svim mogucim sistemima za hvatanje.Ako to ne uspe,poslednja solucija je uzmes pusko sednes i cekas.Meni su tvirovi,lisice,lasice,kune odnele...pitaj boga koliko golubova,fazana,jarebica,pilica.
 
3 meseca ti je trebalo da joj presudis?To mora da se resava u sto kracem vremenskom periodu.Ja sam opremljen sa svim mogucim sistemima za hvatanje.Ako to ne uspe,poslednja solucija je uzmes pusko sednes i cekas.Meni su tvirovi,lisice,lasice,kune odnele...pitaj boga koliko golubova,fazana,jarebica,pilica.

pa prvo sam postavio jednu zamku pravljena od drveta 1col debela daska i uhvati se preko noci i dok sam ujutru dosao progrizla dasku i pobegla ,e onda sam nabavio metalnu zamku ali kuna nije dolazila, i pre dva dana je uhvatim i odma po kratkom postupku, sad sam postavio zamku ponovo jer ih ima sigurno jos u okolini
 
@juki. Cestitam druze~dobar rezultat.Golubovi su takodje lepi,narocito mi se svidjaju ovi prskani(peckavi) tekiri.:ppozdrav:
e pa CRNI TEKIRU *baš ti koi ti se sviđaju su od tvog kraja ime mu je ERA inače je taksista u BEOGRADU *ostalo su moi star golubovi skoro 20 godina rasa . ovo je najveći rezultat za više saveze , a ima ih i veći dali za društvo ili kup. Da se nebav ovim voćerstvom i povrtarstvom i da je više vremena bilo bih tu desetki ihaj ali ja sam *koliko vremena posvećujem pticama prezadovoljan ; U drštvu gde su ljudi bili prvaci srbije i bivše juge uvek ali uvek jedan pehar ( lončić )je moj*
 
Svaka cast druze,ja nikako dase sastavim sa vremenom(radim ko'africki rob~12~13 sati dnevno).Poteram ptice pa na posao.Zena otvara boksove po uputstvima,tako znam koliko je otprilike sta letelo pa onda kad sastavim 2~3 dana slobodno dodatno ih isteram iisklasiram .Muka ziva moj prijatelju ali opet se naprave ekipe.Ove godine sam izvisio,tvor mi rasturio golubove a za sledecu se nadam da je moja.:ppozdrav:
 
Konacno danas sam nabavio nekoliko prevrtaca, vidjecemo kakvi su dok ih pustim, nadam se makar prosjecni
 
vjeruj da nisam ni pitao a ja kao pocetnik ne znam koji su, meni su se svidjeli na prvi pogled i ja ih nabavio, dok ih uslikam pa ako budem znao da postavim slike ovdje vidjecete

---------- Poruka napisana u 19:19 ---------- Prethodna poruka je at 19:16 ----------

kako da postavim slike ako neko zna neka objasni, hvala unaprijed
 
Hvala Dusko odoh da pokusam, nadam se da ce uspjeti

---------- Poruka napisana u 10:57 ---------- Prethodna poruka je at 10:48 ----------


1
 
Poslednja izmena:
Bravo majstore :cao: pa to su Budimpeštanski - pertl - visokoletači iliti skračeno BPV. Odakle si ti.

evo jednog djela mojih golubova
Picture314.jpg

Picture306.jpg

evo ih malo u letu
Picture304.jpg

Picture303.jpg

Picture302.jpg

kako da postavim slike ???

---------- Poruka napisana u 11:59 ---------- Prethodna poruka je at 11:51 ----------



---------- Poruka napisana u 12:01 ---------- Prethodna poruka je at 11:59 ----------

Kad i kako se stavlja prsten i koja velicina prstena ide za prevrtace ??
 
Nazad
Vrh