Francuska alpina

Tomo HP

Član
Učlanjen(a)
26 Nov 2010
Poruka
51
U svakom slucaju bolje umjerene trojke nego 2teskasa,pa u toku porodjaja problem i za plotkinju i plodove. Imao sam jednu zenku sa ogromnim abdomenom,ocekivao trojke pojacao proteinski obrok,bile dvojke,plodovi prerasli jedva sam ih "izvadio" sreca pa sam se zadesio u stali.

Učlanjen(a)
7 Mar 2010
Poruka
1.381
U svakom slucaju bolje umjerene trojke nego 2teskasa,pa u toku porodjaja problem i za plotkinju i plodove. Imao sam jednu zenku sa ogromnim abdomenom,ocekivao trojke pojacao proteinski obrok,bile dvojke,plodovi prerasli jedva sam ih "izvadio" sreca pa sam se zadesio u stali.
Tomo gledao sam tvoje stado na tv jedan dan svaka cast

zelja

Član
Učlanjen(a)
28 Avg 2011
Poruka
113
Mislim da nije burski, indijska neka rasa, juce sam bas gledao na youtube, nekako mi je visok za burskog, a mozda ja i gresim. Po meni je burska ko kockica, mali a nabijeni. pozzz

Učlanjen(a)
24 Feb 2009
Poruka
819
burski se mesa i spominje mnogo sa ovcama i ovnovima dorper kake veze imajju neznam samo kolko sam cito da ima krvi da je nauka umesala prste

crni tekir

Član
Učlanjen(a)
12 Jan 2011
Poruka
2.163
Lepo,lepo.. nisam znao da postoji ovakva farma u Lazarevcu.Cini mi se da malo po malo kozarstvo pravi blagi uspon u Srbiji.Jos kad bi nadlezni to shvatili ozbiljno,pa da malo poguraju....:ppozdrav:

Vrh