Folijarna i prehrana kroz sistem kap po kap

Aaaaa... Pa što ne reče o'ma ;)

E to već sad ne bih znao da ti kažem... Pitaj tamo u temi o prskanju u malinama :ppozdrav:
 
Za decis mi je jasno ali kako određuješ koje je vreme pravo za upotrebu Quadrisa?

Ako ti je malina zdrava koristi ga pred samo cvetanje, jer ćeš do tada verovatno ostaviti i nove lastare pa ujedno i njih zaštititi. Ako pak sumnjaš onda Quadris može da ide već sada, tj. kada su rodne grane izrasle barem 10-ak cm.
 
Posto kristalnk djubre do sad nisam koristio pa biv zamolio ako neko moze da mi ojasni dali ide samo sistem kpk ili moze i folijarno djubre je 20 20 20
 
Opet imam pitanje za kristalno djubre posto je berba tu i tamo krenula dali je folijarno djubrenje sa novalon 20 20 20 stetno za zdravlje dali sme da se odma jedu maline
 
Da li je neko koristio calcium chlorid tecni 35% ? Koliko inace dajete calcijuma ?

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Kalcijum oragano mozes na 7 dana u toku berbe 20gr/10l vode

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Posto folijarnu prihranu u berbi nisam nikad koristio dali moze neko da mi pojasni dali sme u sred berbe da se prska sa necim nije li stetno i sta je po vamo najbolje. Molim za odgovor

- - - - - - - - - -

Molim vas da mi neko odg na prethodno.pitanje volio bih da dobijem misljenje od nekolicinu vas
 
Poslednja izmena:
Ne znam zašto ti niko ne odgovara :/

Ja imam Polanu i ne prskam ničim u to vreme, samo puštam preko kpk...
 
Malo nas je koji radimo miker pa najbolje da te uputimo na clana @Pole za savet.
Ja imam Polku i kao i Proximus u berbi idem samo preko kpk.
 
Mozes na primer fitofert kristal berry, danas oberes, uvece isprskas, i beres ponovo treci dan.
U principu pred berbu i u berbi, idu djubriva sa velikim procentom kalijuma.
 
Pred berbu, da kalijum, u berbi kalcijum na svakih 7 dana

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Nazad
Vrh