Fendt

Sve sam video. bas extra izgleda. detaljno je uradjen. nisam jedino za cenu pisao. A ti si tamo cesto u avliji? cim znas sve detalje :haha: :ppozdrav:
 
@zombie 666
19 komada,taman za miraz:haha:

@mucobieno
A jbg dobri smo,vracao se iz Sapca pa navrno i snimio,dobra i 311-ka 2000god,ako je jos tu...
 
prosle ned kad sam bio kod njega pa sam morao da sednem u masinu, bas je ekstra sredjen, cak posle farbanja nije nista ni kaceno za poluge ... samo jos na satu da ne pise 8000 i nesto mogao bi proci pod novo :osmeh:
 



20120729093809.jpg


Evo jedan mali stroj s kime sam se danas cijeli dan vozao.
 
Bas je lepo uradjen. trazio sam mu manu, i nema... sve super ofarbano. Jel to kod nas radjeno ili je takav dosao? Ima malko zelene na jednoj gumi na blatobranu, pa mislim da nije mu to fabricka boja. A jeste slikano je god tog cike, hangar je prepoznatljiv.
Sredjivan je kod nas,tj. u Laćarku.
 
Prepozno sam ga, jer imam i ja takvog jednog :haha:



A mislio sam da oni nerade zemlju, vec samo usluzno vade repu, i da su zastupnici za Holmer-a
 
Traktor je kupljen u Osijeku, u jednom trznom centru, cena je oko 600 kuna bila, ili ti oko 80 evra, traktor ima daljinac. opremljen je u fulu. postoji i kod nas par mesta gde se moze kupiti, e sad ovi sa daljincem su malo tezi za naci. igracke ovog proizvodjaca (Siku www.siku.de ) mozete pronaci na Spensu u Novom Sadu jedna apoteka, koja pored lekova prodaje i ove igracke, traktori su do 2000 din bez daljinca. ima i u zemunu neznam tacno kako se zove prodavnica igracaka, cene su iste. mogu pronaci ako vas zanima.

Ja sam hteo kupiti i plug nedavno, ali cena mu je 35 evra. Bilo mi je malo puno dati toliko. Da napomenem igracka je vrlo kvalitetna, prava kopija originala, od metalnih i plasticnih delova.


@stanic ja jos nemam dece. tako da i ja sam ovo sebi uzeo, pre svega za ukras, a ponekad ga i provozam :ppozdrav:
 
Prepozno sam ga, jer imam i ja takvog jednog :haha:

A mislio sam da oni nerade zemlju, vec samo usluzno vade repu, i da su zastupnici za Holmer-a

Hehe, prava pila.
Pa rade. Mislim da rade oko 100 ha. Ali samo ratarstvo. Ovo baliranje oni rade uslužno.


Traktor je kupljen u Osijeku, u jednom trznom centru, cena je oko 600 kuna bila, ili ti oko 80 evra, traktor ima daljinac. opremljen je u fulu. postoji i kod nas par mesta gde se moze kupiti, e sad ovi sa daljincem su malo tezi za naci. igracke ovog proizvodjaca (Siku www.siku.de ) mozete pronaci na Spensu u Novom Sadu jedna apoteka, koja pored lekova prodaje i ove igracke, traktori su do 2000 din bez daljinca. ima i u zemunu neznam tacno kako se zove prodavnica igracaka, cene su iste. mogu pronaci ako vas zanima.

Ja sam hteo kupiti i plug nedavno, ali cena mu je 35 evra. Bilo mi je malo puno dati toliko. Da napomenem igracka je vrlo kvalitetna, prava kopija originala, od metalnih i plasticnih delova.

Ako ne griješim.
Mislim da si kupio u Avenue Mall.
Jer sam tamo i ja gledao htio sam kupit tamo igračku ali nisu imali tog modela traktora.
 
Nisam kupio u avenue mall-u, tj u prodavnici Muller unutar njega ali bio sam i tamo pre mesec dana. traktor je kupljen pre godinu dana odprilike, i kupljen je kod konzuma, u drugoj muller radnji, plug sam gledao u avenue mall-u.
 
Nazad
Vrh