Fendt

Danas sam s ovim Fendtom probao ovu RD.

34nl5i8.jpg


Ja sam odusevljan kako traktor radi.

opbqyg.jpg



Inace kupio sam ovu RD, a traktor nije bio na prodaju .
 
Kada sam prošle godine gledao neki traktor ovdje u okolini vidio sam kod prodavca isti takav Fendt, star je nekih 100 godina čini mi se (šalim se naravno). Bio mi je baš zanimljiv pa sam ga razgledao uzduž i poprijeko, stvarno svaka čast kako je traktor masivno i kvalitetno odrađen. Najbolje u svemu je bilo paljenje i rad, čisto savršenstvo. Inače, nisam mogao da nađem nikakav, pa i najmanji trag da je nešto otvarano na motoru a na satu je bilo nešto više od 9 hiljada sati. Vlasnik mi je pričao kako ga koristi nekih desetak godina bez ikakvih problema.
 
Nisam procitao ceo naziv. Samo sam video da pise 108 i cini mi se da pored 108 stoji S. Jer tamo sam iso zbog dve RD , ali ipak sam trazio da probam bar jednu RD , pa mi oni na jedvite jade dali taj traktor da snjim probam. Ovde te velike garaze ne vole puno nas koji nemamo puno para i redko kad oce da se RD pri kupovini isproba ili bilo koja masina.
 
ma te vaše garaže su koliko vidim, isto što i naša ciganija kad prodaju farbanu gvožđuriju a nema probe
znate na šta mislim a izvinjavam se časnim pripadnicima romske zajednice
 
Ne daju da se proba , zato sto oni smatraju da neko ( ja ) je duzan da njima plati njihovo izgubljeno vreme. 80e/h Ali ja njima kazem vi radite vas poso ,a ja cu sam uzeti 1 traktor i probacu. To je samo dok oni meni daju kljuc od traktora , a posle mora neko da mi pomogne , jer slozicete se samnom , da ni ja ne mogu uvek sam.
 
Podloga je njega smela i zeznula..
Usvakom slucaju mogli su to da rade sa jeftinijim traktorima,ali dobro sigurno im pare nisu problem s obzirom na rizik od unistavanja...
 
Pa i to je istina,samo kad vidis kako neko unistava nesto sto bi nekom sluzilo,da ne kazem da bi uzivao da poseduje tako nesto,i bio ponosan,presretan onda proizilaze ovakve reakcije.
Nasim ljudima ako mogu tako da kazem je zao i kad neko unistava 539 namerno ili bilo koju drugu masinu koja nema neku vrednost a kamoli ovako nesto.
 
Da li ima delova za modele od 1970 pa do 1980g i kolike su cene delova za novije modele fendt-a mislim uopste ne konkretno za odredjeni model.
 
Nazad
Vrh