Farovi i svetlece lampe

Jel namestao neko na traktor ove male?
b95fc965ec2e518ec67b485eb0782963.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Jel zna neko da li ove sijalice mogu da stanu u ove farove, tj da li ima dovoljno mesta zbog kulera?
26609e4ea71a7f254b14226f5ba5f7ea.jpg
a7ef643836a191a6bf5822afee0f53c3.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Мислим да не може....али провери у опису лед сијалице колико је дугачак задњи део сијалице што иде ван огледала фара, тако ћеш најбоље знати.....мислим да ћеш морати тражити оне са краћим задњим делом.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Treba da moze da stanu,ali mislim da nije dobro da ta sijalica bude zatvorena.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pa i ja razmisljam, zbog kulera pozadi..

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ако није затворено кућиште, напуни се прашине и влаге, тако да брзо пропадне фар. А топлоту извлачи са сијалице и зна фар да буде лепо топао да зими грејеш руке. Битно да одвлачи топлоту са леда.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ja hocu meni da narucim te sijalice za pocetak za traktor i kamion. Nisam zadovoljan kako mi sijaju farovi na Case-u. Vidim da na autima sijaju ludacki.
Ako hoces za taj far trazi one bez ventilatora na sebi. One se ja mislim mogu i skratiti koji mm ako zatreba.
 
Ja hocu meni da narucim te sijalice za pocetak za traktor i kamion. Nisam zadovoljan kako mi sijaju farovi na Case-u. Vidim da na autima sijaju ludacki.
Ako hoces za taj far trazi one bez ventilatora na sebi. One se ja mislim mogu i skratiti koji mm ako zatreba.
Ne znam, brine me kako se oslobadjaju toplote...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Преко оних алуминијумскух плетених трака....само су доста краћег века, него са вентилатором.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ja ga kupio za 900 dinara kod kineza preko puta pancevackog buvljak. Kolega @talianu mi rekao za tu radnju. Sve sto ima na oglasima ima i tu samo po nizim cenama. probao sam ih na kumulator i ok su ali ih nigde nisam montirao :ppozdrav:.
Kako se zove prodavnica ?
Ja kupio danas u Debeljaci, od 48w kockasti, sa većim hladnjakom za 1200din.
Kupio bih i led stop svetla, ali ne znam koja uzeti. Danas bilo za 1500din par, i neke za 1000din komad. Možda ima kod tih Kineza veći izbor i povoljnije.
 
drustvo odakle da uzmem struju da prikljucim led trake na traktoru.. uzeo sam od pumpe za ulje za kocnice ali nema jake struje.. ako neko zna neka mi se javi.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh