Farovi i svetlece lampe

Kupio sam na vašaru ovaj far 1200 din,širi svetlo ,za iza traktora da sija ,i probao ,
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Ja ga kupio za 900 dinara kod kineza preko puta pancevackog buvljak. Kolega @talianu mi rekao za tu radnju. Sve sto ima na oglasima ima i tu samo po nizim cenama. probao sam ih na kumulator i ok su ali ih nigde nisam montirao :ppozdrav:.
 
Zipa samo ,ti bacaju na daljinu,ja sam metnuo okrugli od 27 ,plug sam video ko po danu,ali ni metar iza i sa strana pluga,jednom sam skoro ogradu neku mogao udariti jer je nisam video a plug opet kratak 2 brazde.Ovi od gore koje sam juče kupio su za nazad,sad sam stigao sa njive vukao sam kembridž Bukurov i sve lepo obasija jedan far i više od 3 m širine i prema nazad.
 
Sinoc kad sam se vracao sa njive naletim na uvratinama na auto u svaleraciji,obicne halogene farove imam,i lepo obasja koliko treba,ljudi natenane navukli gace i pomerili se da prodjem...da je mutic naisao sa traktorom i prskalicom na taj auto,ne bi se natenane oblacili,vec bi golisavi pobegli glavom bez obzira misleci da su vanzemaljci..

- - - - - - - - - -

Ko svemirski brod...
 
Dobro svetli,posle ako te teraju i nocu da radis sam si kriv:osmeh: opet narandzasta?viljuskar nije tako strasan za smirglanje...ja imam jedan bager da ocistim...jedino ti da mi pomognes.
 
mora cu kad zatreba. Dvoumio sam se za zutu i narardzastu.. ali pobedila orginalna naradzasta. Ima dosta da se trlja i zasticuje
Kupio sam:
-2 lit osnovnu/antitost
-5 litra razredjivac za cistenje
-4 litra naradzastu po kodu 3u1
-1 litar belu za felne
-1 litar crnu za ram
20 papira grubu smirglu
40 papira finu smirglu
1 pletenu zicanu cetku uspravnu
1 pletenu zicanu cetku ravnu kao zvono
8 19mm trake
4 36mm trake za stitu
4x foliju za zastitu
2x crni sprej
2x sivi sprej
1x sivi visoko temperaturni
3x smirgla seibne od 115mm
 
Ja gde ima dosta ravnih povrsina praktikujem zicanu cetku na brusilicu i te diskove sa smirglom ali sa njima situacija ako ides do metala inace ostavlja tragove koje treba posle popuniti...pre toga nova mast u brusilicu iovako ne ide mnogo:osmeh: antirost je isto dobra stvar ako ima negde `nagrizeno` da izvadi rdju mada namazem sve njime i posle 70-80c toplom vodom operem sacekam da se sasusi,posle susenja to pobeli sve od antirosta i obrisem krpom.
 
Nazad
Vrh