Farovi i svetlece lampe

To što si uradio je za svaku pohvalu, samo je upitan kvalitet led čipova, i koliko će da traju,
Ja baš nisam nešto oduševljen kvalitetom led koju god sam našao.
 
Kardan sta mu dodje ova termo transfer pasta?
To je prijatelju specificna pasta koja se koristi za glavni cipovi kompjutera. Ona se nalazi izmedju chipa i hladnjaka (ventilatora) ona jednostavno receno odvodi / predaje toplotu sa vruceg na hladno.
Ja sam je stavio da bi znatno produzio vek trajanja led chipova koji se pri radu greju. A toplota je smrt za svaki chip.

@paracinac
Haha, da znas da bi moglo. Ali izgled nebi bas bio to to. Za na Mitsubishi se razmisljam jos. :)

@Tesla
Chipovi nisu neki kvalitet... Traje dok traje.
Uskoro cu da pocnem da skiciram plocu da bi ih prepravio sa Cree, Osram, Philipps, Nichia Led chipovima u slucaju da kvrcne.

Za ovu jednu mi trebalo tri sata posla da bi je doterao u dobro stanje.

Inace one profi kostaju u ovoj velicini 700+ eura. A to je mnogo za oko 35-40 sati koristenja godisnje.
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko gde ovi što na najlonu prodaju Hellu imaju prodavnicu? Rekoše mi da imaju i prodavnicu ali nisam zapamtio gde...
 
Gotova ugradnja farova,jos je ostalo da se ofarbaju nosaci. Utisci su vise nego zadovoljavajuci.



Ovom prilikom zahvalio bi se clanu Dobrodol koji mi je poklonio ova dva prekidaca sa ugradnom kutijom.

 
A,mi se cudimo kad doktori primaju mito.....Ej,ma salim se,vidio sam da se ljudi banuju kako se kome cefne pa da i ja ne prodem tako...Salim se covjece :cvetic:
 
Mislis da bi ih dobio da nisi na funkciji ..:osmeh:
Bez obzira, momčina je na svom mestu, iako je Moderator (sada jesi sutra nisi) ako se i razmimoilazimo u mišljenju ili raspravi na Forumu to uopšte nije razlog da se mrzimo, ili da mu ne poklonim nešto...
Za tvoju informaciju, čak sam mu i odneo kući, i IZUZETNO MI JE DRAGO što je zadovoljan !!!:ppozdrav:
Ma mogao je i od plate da kupi, al mu ocito mufte sladje. :osmeh:
Ti si Super Moderator, pa da vidiš, tebi ne bih poklonio ništa...
A kamoli da ti nosim kući, na noge...
Jel ti krivo, dobio je "mufte" (kako si Ti rekao) i još sam mu odneo kući !!! ???
I nije mi žao, upoznao sam jednog dobrog momčinu i domaćina, kao i njegovog oca, lepo smo se ispričali, proveo me i pokazao stoku, uglavnom goveda, jer volim to, komentarisali i lepo me ispratio kući...
Dobrinčan, moja vrata su ti uvek otvorena, i ako ti još nešto zatreba, tu sam!!!
I nije lepo s tvoje strane to tvoje stalno podjebavanje, da izvinu ostali koji ovo čitaju...
Ti si mi nudio relej za traktor, pa kad sam pristao,ti kažeš, E NISAM GA NAŠAO, onda si mi nudio radni far, pitao sam da ga uslikaš da vidim kakav je, jer mi ne trebaju raspadnute stvari (KOJIH IMAM I JA "za izvoz"), rekao si da ga nisi našao i da ga je tvoj tata najverovartnije BACIO U ĐUBRE !!! :sta:
Što da se baci u đubre, kad mogu DA GA POKLONIM onoj budali, i kretenčini Dobrodolu, on skuplja đubre, i tako nahranim svoju sujetu !!!
I učinim "dobro delo"...:bravo:
Ma idi begaj bre !!!:haha:
Da li se tvoje "bitisanje" na ovom Forumu svodi samo na "zajedljive" komentare koji nikome ne koriste, već samo "podižu tenziju" na ionako "uzavrelom" Forumu ?
Čekaš iz prikrajka pa dobacuješ, a kada Ti neko "u lice" kaže nešto, PRETIŠ BANOVANJEM JER TI "SE MOŽE" !!!???
Još nešto, pošto upozoravaš, druge, DA NE SPAMUJU TEMU, POČNI PRVO OD SEBE I DAJ PRIMER, ti su Super Moderator, pošto tvoja Poruka u ovoj Temi nema nikakve veze sa temom, nego je prost komentar na činjenicu da sam ja poklonio nekome nešto...

Ova moja Poruka isključiv je proizvod stalnog i konstantnog "šikaniranja" od strane Super Moderatora koji uvek ima komentar, MA ŠTA JA URADIO !!!
Čak i kad NE PIŠEM NIŠTA već samo nešto POKLONIM !!!
I to drugi spomene, nisam nikome rekao da sam poklonio i odneo Dobrinčanu, ne 2, već 3 prekidača i kućište !!! :osmeh:
Da se hvalim, jer izgleda da je tako na ovom Forumu bolje !!! :cvetic:::suncanje::
 
Eee moj kolega hteo sam da ti poklonim,a sto je cale bacio ili dao nekom drugom to nije do mene.
Lepo smo imali i dobru nameru da ti damo mesto moderatora,.
Nije do mene.
 
Danas sam kupio ove Led H4 sijalice, probao sam ih da vidim kako svetle, i zadovoljan sam za razliku od obicne sijalice. Jel neko stavio na traktor? Planiram da ih stavljam jer imam i Led radne farove jedino neznam koliko ce izdrzati vibracije i sta ce se desiti sa ventilatorom kad budu stalno u prasini.
dd6b74e77b88f233b185954f9e92db34.jpg
bc76bcc8ee45ebd73f91af314bdbab98.jpg
bb52f3cfdd008e1e7410e3c34efcab61.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh