Farmtrac traktori

"PERKINS engine is also optional" Perkins motor je opcija bi to znacilo. Koliko mi je poznato kod nas se uvoze samo sa Kineskim (licenca Fiatagri) motorom.
 
Kod mene je klasična kopija fiata.Kako po izgledu tako i po suvoći motora i žustrini.To se najbolje vidi na traktoru koji je kupio član Worm.Skoro da su i dan danas indentični njegov fiat i moj kinez.Malo je promenjen raspored filtera,usisna grana i par sitnica.Ostalo je isto naravno sem kvaliteta koji je svakako na strani original fiata.
 
Sa danasnjeg sajma u Kragujevcu.




7vtp.jpg


- - - - - - - - - -

1qy1.jpg


- - - - - - - - - -

qz6h.jpg


- - - - - - - - - -

cveg.jpg


- - - - - - - - - -

tcwb.JPG


- - - - - - - - - -

tcwb.JPG


dxo.JPG
 
Meni ovaj traktor izgleda dosta robusno za svoju snagu, što je naravno pozitivno, takođe i delovi koji su ugrađeni u njega idu u njegovu korist, barem ovo što piše u vezi Carraro mosta i menjača, takođe se pominje i Perkins motor.Oprema je takođe dosta dobra, na sajmu je uz njega išla i klima što u ovoj klasi traktora nije baš čest slučaj. E sad da li za te pare ima dosta traktora te snage, ima i to dosta zvučnijih imena, recimo Ursus, Case... Vreme će pokazati ali mislim da je cena jača za jedno 5k eura od one koju bi ljudi kod nas platili za njega.
 
Da ali od 8 ili 10" zahvata po glavi,samim tim je i lepse oranje i lakse je vuci plug.Inace sasvim lepo to ide!
 
Nazad
Vrh