Farmtrac traktori

Kao sto ste rekli, sta se sve nudi od opreme u odnsu na druge traktore i gledajuce renomirane komponente koje su sacinjene u traktoru, slozicete se ni ne mogu se ocekivati neke "belaruske" cene. A sto se tice boje, boja se bira bukvalno po ton karti koja se moze naci u svakoj farbari, pocevsi od obicne pa sve do metalik boje :ppozdrav:
 
Vi ste predpostavljam serviser za Farmtrac?? Kakva im je servisna služba, djelova bi trebalo svakako biti?!?

Dal možda imate kakvu ponudu za FT 7110 DT sa prednjom hidraulikom i kardanom, te klimom, dvosmjernim i jednosmjernim zračnim priključkom i 6 hidrauličnih izvoda u zlatnoj metalik boji, plačanje u gotovini?
 
Servisna sluzba im je apsolutno mobilna, obucena i obezbedjena rezervnim delovima u potpunosti, a sto se tice ponude, klima, kompresor, 6 hidraulicnih izvoda su u standardnoj opremi, a za ostatak mozda bi bilo najbolje da se javite na e-mail adreseu sales1@premierASdoo.com pa vas tim putem mogu uputiti i na dilera u Hrvatskoj, jer ako sam dobro primetio vi ste sa tog podrucja...
 
Evo par slika sa sajma. Nisam se puno raspitivao ali za ugrađene komponente sasvim korektna cena.

picture-276.jpg



picture-278.jpg



picture-277.jpg
 
Za 75ks bez klime,sa "slinavim" perkinsom previsoka cena.Šta misliš ima retrovizore,radna svetla,brisače....pa koji traktor to nema.Pa još suncobran:sta:
 
Spajki verovatno nije svestan šta je pisao jutros u pola pet ili je još bio bunovan od ne spavanja :haha::haha::ppozdrav:
 
Ja samo znam da od sto babica mora biti kilavo dete.U svakom slučaju cena prejaka naspram ponuđene robe.kad traktor mora da se hvali na reklamama ugrađenim delovima ,a ne svojim imenom znaj koliko je sati.Zamisli da u reklami piše da ima retrovizore,radna svetla i brisače stakla:haha:Pa jedino da to razumem da pišu i hvale a da traktor nema kabinu ali ovako to je sramota za "brend" koji treba da se tek probija na tržištu.
 
Ne znam kako mozete da pricate o necemu sto niste probali u radu verovatno je bolji od kineza i rusa zajedno pa vam to tesko pada
 
Verovatno je predpostavka,rus je sa snagom daleko ispred i cenom na stranu farmatrka je udobnost i te komponente koje su ugradjene ali vreme ce pokazati.
 
Gledam da kupim novu radnu(a ne paradnu) mašinu koja će zadovoljiti moje osnovne potrebe.Kod MTZ 82.1 je to cena,jednostavno održavanje,jeftini delovi, laka nabavka delova i svestranost toga traktora.Znači može i da prska,šparta priprema,ore i ide u prevoz bez ikakvih dodatnih prepravki ili ulaganja.Takođe sam zato uzeo i YTO904.Kod njega je presudilo kao prvo udobnost i potrošnja,potom cena i zavidna snaga i nja kraju izdržljivost samih traktora.
Farmtrac stvarno nemam ni jedan ,a ni želju da za tako nešto dam tolike pare.I pored toga ne vidim jednu stvar u kojoj može stati pored YTO.Čak šta više nije ni lepši ,a ni klimu nema.....
 
Diklofen ja sam malo pazio na času i u jednom postu ti za perkinse pišeš ovo:
Za 75ks bez klime,sa "slinavim" perkinsom previsoka cena.
pa onda par postova pa pišeš ovo:
Takođe sam zato uzeo i YTO904.Kod njega je presudilo kao prvo udobnost i potrošnja,potom cena i zavidna snaga i nja kraju izdržljivost samih traktora.
E onda sam ja malo guglao i skontam da u YTO 904 ugrađuju PERKINS motor pa me prosto zanima dali je i taj "SLINAVI" ???????????:sta: Zato mislim da si preštro odreagovao a što se cene tiče slažem se sa tobom (možda i većinom) da je malo jača. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh