Farme Holstajn Krava

serbagro

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2010
Poruka
5
Dobar dan,
Interesuje me gde se sve nalaze farme koje imaju holstajn rasu. Molim vas da se javite i ako nemate nista protiv da vas kontaktiram.

Ocekujem vas odgovor.

Hvala vam najlepse.
 
Skoro sve bivše državne farme u Vojvodini imaju crno-beli holštajn. Šta te interesuje.
 
Hvala Mims.
Crno-Bele Holstajn Steone Junice, 3-7 meseci trudnoce, 450-600kg. To nas interesuje za sada.
 
AGROVRSAC. VRSAC.(kupio matijevic) 013 813 175. VASKA POPE 6 farma je na belocrkvanskom putu. ..oko 800 krava holstajn rase valjda jos prodaju junice.ja sam imao jednu sa njihove farme moj deda je kupio bio sam jos mali i ekstra mlecna je bila po caletovoj prici preko 30 lit.ali nijedno zensko tele nije dala steta.ako tel. nije dobar vidi na guglu.
 
Dobar Dan svima,
Ujedno me zanima ako mi neko moze reci koja je cena zakupa farme na mesec ili dva (mlekare-300 grla otprilike velicina).

Isto tako da li te velicine farme (300 grla) ima na prodaju i ako da, koja je cena manje vise?


Hvala puno
 
Farma "Trajkovic" iz Skorenovca (kod Kovina) drzi holstajn a preko puta ima jos jedna farma tako da ces verovatno naci to sto trazis .
 
Nazad
Vrh