Farme Holstajn Krava

serbagro

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2010
Poruka
5
Dobar dan,
Interesuje me gde se sve nalaze farme koje imaju holstajn rasu. Molim vas da se javite i ako nemate nista protiv da vas kontaktiram.

Ocekujem vas odgovor.

Hvala vam najlepse.

mims

Član
Učlanjen(a)
23 Jul 2009
Poruka
6.221
Skoro sve bivše državne farme u Vojvodini imaju crno-beli holštajn. Šta te interesuje.

serbagro

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2010
Poruka
5
Hvala Mims.
Crno-Bele Holstajn Steone Junice, 3-7 meseci trudnoce, 450-600kg. To nas interesuje za sada.

maki_vs

Član
Učlanjen(a)
13 Sep 2009
Poruka
772
AGROVRSAC. VRSAC.(kupio matijevic) 013 813 175. VASKA POPE 6 farma je na belocrkvanskom putu. ..oko 800 krava holstajn rase valjda jos prodaju junice.ja sam imao jednu sa njihove farme moj deda je kupio bio sam jos mali i ekstra mlecna je bila po caletovoj prici preko 30 lit.ali nijedno zensko tele nije dala steta.ako tel. nije dobar vidi na guglu.

serbagro

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2010
Poruka
5
Dobar Dan svima,
Ujedno me zanima ako mi neko moze reci koja je cena zakupa farme na mesec ili dva (mlekare-300 grla otprilike velicina).

Isto tako da li te velicine farme (300 grla) ima na prodaju i ako da, koja je cena manje vise?

Hvala puno

kifler

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
936
Farma "Trajkovic" iz Skorenovca (kod Kovina) drzi holstajn a preko puta ima jos jedna farma tako da ces verovatno naci to sto trazis .

Vrh