Fabrika poljoprivrednih masina Mehanika Dubica

Ne znam da li su bili, ali i ako budu sledeće godine računaj na cenu od min. 7000 €, za ovo što košta 5000. Srbija je ovo...
 
Svajger ako izadju oni kao firma na trziste Srbije,a ne preko drugih firmi msm da nece biti 7000e nego dosta jeftiniji..a ko da je problem kupiti ovde kod nas pa preko granice ti prenese neko ko od nasih iz RS ko radi zemlju preko drine..
 
Postovane kolege,
danas sam svratio u jednu od prodavnica Kondic komerca i pitao za konkretne cijene masina Mehanika, i dali su mi sled.cijene, sa PDV-om,
plug ris (kopija IMT) 2x10" NK 1720 KM,
plug ris 3x12" VK 3124 KM,

plug leopard 2x12" NK 1720 KM,
plug leopard 3x12" VK 2749 KM,
plug leopard 2x14" VK 2632 KM,

obrtni plug L850/2, 5616 KM

nosene fleksibilne tanjirace 24 diska 2340 KM

teska drljaca 2.5 m dim.klina 260x30x30 5206,50 KM
a inace ih prave u rasponu od 2,5. 3. 4. 5. 6. 7metara sirine, mislim, nije provjereno da je ova najveca bila oko 10.500 KM, svi su sa duplim rotorima, daskom za ravnanje.

nosena traktorska prskalica MD 400/10 E.I 2460 KM
nosena traktorska prskalica MD 220/8 E.I 1750 KM
nosena traktorska prskalica MD 330/8 E.I 1850 KM

nosena obicna drljaca 4 krila (380 cm) 994,5 KM

mlin cekicar el. 1287 KM

noseni ravnjac (grtalica) zahvat 200cm, dubina daske 40cm, 1053 KM
noseni ravnjac zahvat 250cm, dubina daske 50cm, 1287 KM

medjuredni kultivator sa rosfrajnim kosem MKD-2 3840 KM
medjuredni kultivator sa rosfrajnim kosevima MKD- 6600 KM
kultivator je kopia italijanskog.

1 EUR = 1.95 KM
 
Poslednja izmena:
Moguce je svasta ovde kod nas,ali oni ako uspeju da se pojave direktno na trzistu kod nas ili preko neke manje ,,ALAVE,,firme,mogu racunati na jako dobru poslovnost ovde kod nas a i nama je bolje da kupujemo od njih nego da placamo nekome debelu zaradu.
 
Gosp. Djendrag@sve ste lepo napisali ,jedino ništa o plugoma okretačima. Ako nije problem nekom drugom prilikom .Mene bi zanimala Teška drlj. 4m i plug 3 br. okretač .Može i pp. a može i telefon od njih .Hvala.
 
Pa valda je RIS onaj kao IMT a Leopard je onaj njihov standardni.Koji je bolji nebih ti znao reći i kad bi sve tema pročitao o leopard i imt plugovima .Neko će nešto reći.
 
Imam njihov plug već 25 godina i još uvek je u funkciji. Korišćeni su odlični materijali.
Mogao bi urednik da počisti duplirane slike na prethodnoj strani zbog članova sa lošijom konekcijom. Ako to ne učini, umanjiti mu platu.:haha:
 
p271212145001meh8.jpg


cijena:

obrtni plug L920/3, radna tijela leopard 3x14" 10.530 KM
obrtni plug L1050/3 3x16" 14.000 KM

Kod obrtnih plugova ramska konstrukcija je izvedena tako da se nastavljanjem ili produzavanjem pojedinih sekcija formira dvobrazni, trobrazni, cetverobrazni ili izuzetno petobrazni plug.

Ispred svakog radnog tijela nalaze se pretpluznjaci (diskovi i standardni) koji obezbjedjuju kvalitetno zaoravanje biljnih ostataka.

Okretanje plugova obavlja se specijalnim cilindrom preko hidraulicnih izvoda traktora. Poprecno i uzduzno podesavanje pluga vrsi se preko navojnog vretena odnosno teleskopske uzduzne grede.
 
Poslednja izmena:
prnjavor3 zasto bi bilo mizerno raditi pa pogledaj kako izgleda taj plug i estetski i kvalitetom je odlican...potinger,kvernland,vogel,overum,to su vec klase plugova...sve ispod njih nije nista bolje od ovog pluga gore..
 
ma znaš naše ljude ako nije vogel ili nešta iz uvoza odma jeb...š to

- - - - - - - - - -

ja u ponedeljak odo pogledat one 3x12 leopard a kaže mi kolega da su obrtači 2x12coli 5000km i da oru ko ludi ima ih već kod nas u susjednom selu
 
bio je na sajmu u ns njihov plug kopija secenog, kockastog leoparda tri glave u firmi adut utrine na njihovom standu
 
Nazad
Vrh