E-Agrar

I sta ce biti sa onima koji ne ulaze na eagrar svakog dana, a ne citaju forum?

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
I sta ce biti sa onima koji ne ulaze na eagrar svakog dana, a ne citaju forum?

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
Onaj ko ulazi na
logo.png
i gleda redovno svoj eRPG prijaviće sistemsku grešku (Pa će zahvaljujući toj osobi biti druge osobe spašene).
 
Svima je tako ubačeno (Da imaju više ha nego što stvarno obrađuju). Pogledajte svi i videćete da je i kod vas isti problem.


Sistemska greška je u pitanju (Kada se izračunaju ha u
3. Zemljišni fond i biljne kulture i pogleda sam Izvod iz Katastra sve je ali tamo piše drugačije).


Pozovite svi i alarmirajte grešku


Kontakt telefoni

011/30-20-100
011/30-20-101
011/30-20-118
0800 106 107

Pozvati svakog radnog dana od 07:30 do 15:30 časova



E-mail adrese

uap.callcentar@minpolj.gov.rs
uap.kontaktcentar@minpolj.gov.rs
office@minpolj.gov.rs

Uprava za agrarna plaćanja

https://uap.gov.rs/#kontakt

Zvanična veb prezentacija eAgrar-a​

https://eagrar.gov.rs
Ја сам пријавио преко овога што пише у дну али у мојем мејлу нема те поруке коју сам послао.
 
I ja sam sad pogledao i odmah sam pisao da ima greška.
Čekam odgovor ili će oni to svima samo ispraviti bez obaveštenja.
 
Звали су ме у року од пола сата и рекли да ажурирају систем и да ће се све средити.
 
Drugari zanima me jedna informacija,u vezi podsticaja za junad koja su predata na klanicu,ja sam podneo zahtev stiklirao imao sam 2 grla. Da li treba da se prilozi papir za subvencije i prijemnica sa klanice i gde ? Hvala

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Moraš dodati prijemnicu i specifikaciju. To ti je bilo u nekoj kartici/tabu desno od tog mesta gde si odabrao brojeve junadi.

Očekivao bi da možeš da izmeniš zahtev i dodaš dokumentaciju.

Sent from my SM-A725F using Tapatalk
 
Imam prijemnicu,a sta je specifikacija?

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Našao sam obrazac moram da odstampam i popunim . I danas popodne da pokušam to ubaciti valjda cu uspeti brzo sam to uradio nisam gledao sta piše,ali nije mi jasno kako mi nije tražilo dokaze.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Ја сам данас случајно приметила још једну грешку. У структури биљне производње на свакој страници недостаје последњи ред. Значи да је на страници 1, последња парцела под редним бројем 6 а на следећој прва под редним бројем 8. Није у питању подешавање штампача, итд, већ и на неодштампаном примерку тако стоји. Ово је битно за оне који осигуравају усеве јер ове године осигуравајуће куће траже искључиво сетвене структуре, тако да проверавајте. Звала сам, писала, сликала, штампала, прослеђивала. Е сад код кога није било промена, може користити старије изводе а остали чекамо гледамо мало у небо, мало у еАграр.
 
Našao sam obrazac moram da odstampam i popunim . I danas popodne da pokušam to ubaciti valjda cu uspeti brzo sam to uradio nisam gledao sta piše,ali nije mi jasno kako mi nije tražilo dokaze.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
specifikaciju dobijas sa prijemnicom iz klanice i mora biti overena od strane klanice i veterinarskog inspektora
 
Ја сам данас случајно приметила још једну грешку. У структури биљне производње на свакој страници недостаје последњи ред. Значи да је на страници 1, последња парцела под редним бројем 6 а на следећој прва под редним бројем 8. Није у питању подешавање штампача, итд, већ и на неодштампаном примерку тако стоји. Ово је битно за оне који осигуравају усеве јер ове године осигуравајуће куће траже искључиво сетвене структуре, тако да проверавајте. Звала сам, писала, сликала, штампала, прослеђивала. Е сад код кога није било промена, може користити старије изводе а остали чекамо гледамо мало у небо, мало у еАграр.
Svakako to možete i vi sami da ispravite​

Preuzmete .pdf format i pretvorite ga u .docx format, zatim ide brisanje prazne kolone i prepravka tog zadnjeg broja.

Sugestija je prosleđena dalje Nadležnima za izvode i potvrde.​

Takođe ima slovna greška kod Potvrde o statusu gazdinstva (Umesto da piše prebivalištem piše predbivalištem).Ta greška je bila i prošle godine

Opet je prosleđeno Nadležnima za Izvode i Potvrde).​

Postupak ispravke sam napisao gore.​
 
Poslednja izmena:
pa stvarnooo..ne dođeš par dana na forum i svašta nešto novo....kao da ljudi nemaju druga posla nego samo da vise na eagraru i ispravljaju greške
komšija jopš nije dobio rešenje već poodavno mu stoji : u radu...
ima dve parcele po pola (pola je ugovor, pola nije) prijavljena je površina samo sa ugovorom pa pretpostavljam da je to problem usporenog rešavanja....a vidim po novinama piše da ima još dosta nerešenih i neisplaćenih...
 
pa stvarnooo..ne dođeš par dana na forum i svašta nešto novo....kao da ljudi nemaju druga posla nego samo da vise na eagraru i ispravljaju greške
komšija jopš nije dobio rešenje već poodavno mu stoji : u radu...
ima dve parcele po pola (pola je ugovor, pola nije) prijavljena je površina samo sa ugovorom pa pretpostavljam da je to problem usporenog rešavanja....a vidim po novinama piše da ima još dosta nerešenih i neisplaćenih...
  1. Ne mora da se visi (Kako vi kažete) svaki dan na eRPG već je dovoljno proveravati s vremena na vreme
  2. Ako je sistemska greška (Uglavnom bude zbog ažuriranja) ali je poželjno da se prijavi svaka nepravilnost
  3. Svakako vam izađe greška na eRPG (Da treba ispravka ili dopuna na toj i toj parceli) inače greška se nalazi u žutoj kocki i piše šta je u pitanju
Kontakt podaci


infofoto-1024x682.jpeg



Kontakt telefoni

011/30-20-100
011/30-20-101
011/30-20-118
0800 106 107

Pozvati svakog radnog dana od 07:30 do 15:30 časova



E-mail adrese

uap.callcentar@minpolj.gov.rs
uap.kontaktcentar@minpolj.gov.rs
office@minpolj.gov.rs

Uprava za agrarna plaćanja

https://uap.gov.rs/#kontakt

Zvanična veb prezentacija eAgrar-a​

https://eagrar.gov.rs

(Skrolujte dok ne dođete do Budimo u kontaktu, u tekstu poruke napišite BPG, JMBG i vaš broj mobilnog telefona).
Vidim po novinama piše da ima još dosta nerešenih i neisplaćenih...
Usporeno ide isplata zato što pojedini poljoprivrednici nikako da prihvate rešenje koji su dobili u svoje eSanduče (Na eUprava nalogu). Dok se rešenje ne prihvati nema ni odricanja od žalbe ni same isplate.

Rešenje iz eSanduče-ta će se samo prihvatiti tek kada prođe 82 dana + 8 dana prava na žalbu pa sada vi vidite da li želite odmah isplatu ili ne (Niko nikog ne vuče za ruku da mora da prihvati ako ne želi ali ja mislim da je svakom u cilju da dobije ::novac:: :sta::ideja:).


Više puta sam ovo objavljivao i opet ću i opet ću :haha:
WhatsApp-Image-2024-03-21-at-9.14.43-AM.jpeg
WhatsApp-Image-2024-03-21-at-9.15.00-AM.jpeg

WhatsApp-Image-2024-03-21-at-9.15.14-AM.jpeg
WhatsApp-Image-2024-03-21-at-9.15.27-AM.jpeg
WhatsApp-Image-2024-03-21-at-9.15.40-AM.jpeg
WhatsApp-Image-2024-03-21-at-9.15.54-AM.jpeg
WhatsApp-Image-2024-03-21-at-9.16.06-AM.jpeg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh