Druženje poljoinfo 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Druzenje poljoinfo 2010

Slazem se sa sva tri posta pre mog.Dogovoreno.Upisite me za porudzbinu!!! Za urednistvo :bravo: :bravo: :D i ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Odg: Druzenje poljoinfo 2010

branko je napisao(la):
Sve mi se čini da će susret na sajmu u NS biti pravi doživljaj.
Neko je gore spomenuo MB štand. Možda dobijemo i specijalan tretman za grupnu posetu. :haha:

A da se organizujemo kao grupna poseta sajmu? Ovde se može napraviti spisak pa kome koji dan odgovara, em ćemo se upoznati, em ćemo proći jeftinije za kartu.
 
Odg: Druzenje poljoinfo 2010

Velicina majice XL a kacketi da ne budu veliki i debeli.(letnja verzija)ha,ha Predlazem,zelene majice(ne jako tamno zeleno) i bela slova!! :ppozdrav:
 
Odg: Druzenje poljoinfo 2010

Ideja :D, :bravo:
Bilo bi dobro da se organizator druzenja dogovori sa organizatorom NS- sajma o koristenju prostorije kongresnog centra, znam da ce bit odredjeno vrijeme kada ce se druziti poljoprivrednici iz zadruznog sektora Srbije, pa se pokusavaju organizovati Zadruge iz Republike Srpske da dodju u isto vrjeme.
 
Odg: Druzenje poljoinfo 2010

ljudi sinoč mi pade na pamet baš ova tema pa rekoh da danas otorim novu temu al reko hajde da proverim da li postoji već,kod mene se svako godine sastaju vozači "savez vozača " pa rekoh mogli bi i mi da se sretnemo i upoznamo sa sve lepšim polovinama ,mislim da bi Novi Sad bio idealno mesto jer je svima iz vojvodine podjednako udaljen,a i večina nas je bar se meni čini iz vojvodine ,a žena moja gleda onu emisiju 48h svadba pa tamo je restoran +klopa 1300-1500 din po osobi pa možemo valda jednom u godini a to da se vidimo na sajmu jeste ok ali neče doči svi u isti dani neko dođe pre neko posle pa ko da nas navata tamo ,a i popiti na sajmu je tri puta skuplje nego da se organizujemo na ovaj način .to je moj predlog
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh