Drljače

Ista situacija i kod nas. A kad pitam vlasnike teških drljača šta onda treba da imaju banaćani (koji imaju tešku zemlju) ako nama bačvanima na peskuši treba teška drljača? Onda dobijem odgovor da spremač isušuje zemlju.... O bogo blagi.
U prvom prohodu im napravi pepeo i proletos kad je naišao pljusak, cvrc-beton a kukuruzi taman trebali da probiju.
Paraćinac, spusti drljaču na rotore. Nemoj je držati na hidraulici.
 
Ovo je drugi prohod,cisto da se prodje posle vestaka.nema potrebe da se spusti skroz i ovako uradilo kako valja

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Shvatio sam te ali nisam poneo kljuceve odgovarajuce da mogu da ih nastelujem pa sam ovako drzao..meni vece pre toga doterali drljacu i odmah ujutru sam je pustio u rad,nista nisam stelovao

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ne bi ja tu nista dirao ona sa ovim klinovima radi perfektno.Ja sam imao 4,4m i zao mi sto sam je prodao bila mi malo poteska za MTZ-a,a nisam mogao posle naci onu od 3,3m uradi zemlju mozes luk sejati.
 
Malo smo pojacali vidljivost

0fd5492f952af670b2752d58a3096463.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ta firma pravi ozbiljne masine,masivne,kutije su debele,dugacka je,ima 5 redi klinova i valjak koji je pojam za vecinu nasih.
Krupan zalogaj za "mocnog" 558.
 
U potrazi sam za poluteskom drljacom za traktor 80ks,koju bi mi preporučili i koju širina bi bila idealna za rad
 
Nazad
Vrh