Drljače

Pa ako je istina da se u 50 kj ovako pomotali to je sramota...

Na malim laganim drljacama se klin ne mota samo tako a kamo li ovdje. Na poluteskoj drljaci klin ne bi smio ni mrdnuti a o teskoj da ni ne pricam. Tko je ikad na dubicinoj drljaci savinuo klin, prije ce nesto na traktoru puci al dubica je prica za sebe, ona je super teska kategorija ;)

Ne znam sta da ti kazem, bolje kupi jednom ali kupi kako valja nego da uzmes nesto mozda u danom trenu povoljnije a kasnije klinac... Ako vec polu-teska, gledaj nesto kao sto je Kiraj kupio. Par godina se posluzis takva kakva je kasnije odradis remont i mir.
 
Ta stoji u oglasima jedno 2 godine,mislim da je jedno veme bio spustio i na 700 evra pa posle opet digo,ma da valja vec bi je neko iz sela uzo,mislim realno gledano nije skupa,mislim da ovi klinovi sto rade kod nas nepasu na nju,i meni je ta bila zapala za oko zato i znam da je dugo u oglasima,.
 
drljaca_1.jpg
drljaca_2.jpg
drljaca3.jpg
drljaca_4.jpg
Kupio sam ovu drljacu i platio je 700e,rotori su spremni samo da se nabace,teska je ravno 500kg merio sam je taman mi to i treba.Tupanjca i sve ostale iz male privrede sam zvao i naj jeftinije sto sam mogao da prodjem to je 1500e za 3m poluteske drljace sa klinovima 25*25... pa do 2500e.Ova je 4m i to je ono sto sam trazio tj sto mi odgovara.
 
Rotore imam svoje samo da ih namontiram,drljaca ce da radi u kombinaciji sa spremacem,nije ni kupljena sa namerom da sama odradi pripremu za setvu.Nikola hvala na slici i infirmaciji:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Rotore imam svoje samo da ih namontiram,drljaca ce da radi u kombinaciji sa spremacem,nije ni kupljena sa namerom da sama odradi pripremu za setvu.Nikola hvala na slici i infirmaciji:ppozdrav:
 
Okrugli da dobio sam 5kom rezervnih,ima par krivih ali kaže covek kad su okrećali na uvratinama do lokalnog asfalta nisu dovoljno podigli i malo zapeli za ivičnjak.Mada imam dobrog kovaca mogu se lako napraviti kupi se materijal strugar napravi navoj,kovač iskuje okali i to je to.
 
Ma ja mislim da je dobra kupovina,u krajnjem slucaju uvek je mozes malo prepravii i opteretiti,.
 
Okrugli da dobio sam 5kom rezervnih,ima par krivih ali kaže covek kad su okrećali na uvratinama do lokalnog asfalta nisu dovoljno podigli i malo zapeli za ivičnjak.Mada imam dobrog kovaca mogu se lako napraviti kupi se materijal strugar napravi navoj,kovač iskuje okali i to je to.

Kako to onda radi, jesu li to patentirali:haha: , klin treba da je cetvrtastog presjeka i to nije tako stavljeno samo tako. Ta nema 50% efikasnost od one sa cetvrtastim klinovima u radu.
 
Nazad
Vrh