Drljače

Нешто размишљам о куповини лаке дрљаче. Јел било прошле године повраћаја на те прикључке, јел добио неко од вас који сте се поновили у току прошле године?
Нешто прелиставам уредбе од прошле године и не нађох ништа по том питању.
 
ja sam kupio od tupanjca 5 krila 1200e bez racuna sa racunom je bila oko 300-400e skuplja i onda mozes podneti zahtev za subvencije tako da ti je isto :osmeh:
 
Prosle godine sam kupio tesku drljacu od tupanjca i kad sam hteo da podnesem papire za subvecije, ovi iz sapca kazu to ne ulazi u subvencije.
 
Е, онда ништа. Вероватно ни ове године неће бити па да не размишљам више на ту тему.
 
Ипак је дошла половна:

slika066.jpg

slika069.jpg

Ове године ће затворити бразду а касније иде вероватно мало сређивања.
 
Vidis,nisam razmisljao o tome...A rotori skoro gotovi,a nisu bas ni lagani.Moracu onda ojacati nekako...
 
gde narucujete nove rotore? @kameni je l ti je to jedino ojacanje za ram zbog rotora ili imas jos? mala je povrsina obuhvacena pa ne vidim
 
Milos88 Pa ne razumem baš najbolje šta si hteo pitati. U suštini sve flahove na piramidi sam ojačao sa manjim flahovima tako da je sada svaki profil u obliku " T " . Pogledaj piramidu na slici kod člana savle i ovu što sam ja okačio i videćeš razliku.
 
ahaaaaa...u pravu si...shvatam sad kad sam je detaljnije pogledao :) @Brankovic....hvala :) izgleda da ce se praviti, skupo je ovako ::lose::
 
Nazad
Vrh