Drljače

Odg: Drljace

Nema nam zzivice danas :sta:

A juče bila baš lepa priča o drljanju...
 
Odg: Drljace

inforfisite kishroberta da case stize od nedelje da se nebrine postavicu slike
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237675183[/time]_________________________________________________
e danas sam ceo dan bio na drljanju i podrljo 14 jutara sa 539 i 4.krilnom drljacom.sto se tice drljanja zita da je neko sa 539 hteo da me sustigne na njivi moro bi ici 3 brzom na 1700 o/min a da me obidje da promeni traktor.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237676183[/time]_________________________________________________
pa nije velika razlika isao sam 20 km/h ,moze demonstracija na tvojem zitu ali najesen ali ako zaboravim podseti me.moja drljaca je u losem stanju zbog takve voznje pa je moram remontovati ako neko hoce za dzabe da je remontuje nema problema pokazacu mu posle kako vozim.
 
Odg: Drljace

Ako si išao 3 brzom, to nije drljanje, tako i moj djed, vuče ju po zraku. 539 s 4 krilnom ima što ići drugom, ali trećom nemože ako se radi pravi posao...
 
Odg: Drljace

ja sam cuo da se te tupanjcove drljace lako krive klinovi i ram je od slabijeg materijala nego ove stare koje su daleko kvalitetnije od ovih novih i ako bi kupovao neku novu drljacu onda bi uzeo neku tesku drljacu od cenejca sa masivnim ramom klinovima i hidro krilima onu od 4 metara sa valjcima koja bi bila idealna za mog fotona od 85 ks
 
Odg: Drljace

Ja sam kupio spremač od njih i nije uopšte tvrdoća materijala kako izgleda na prvi utisak a i neke osnovne stvari su loše urađene.
 
Odg: Drljace

ja neznam cene tih drljaca li evo ima telefon tajiraca komerc 021 714 196 pa pitaj ako te zanimaju ja mislim da su oko 2000evra ove od 4 metra ali nedrzi me za rec pa ako te zanima nazovi ih i pitaj :cao:
gledao sam te drljace i zaista su masivne ima i slike o njima,klinovi su debljine oko 30mm ili mozda i deblji neznam i ram je jaki i robustan i lanci i sve ostalo je od dobrog materijala i kad bi kupovao novu verovatno bi uzeo cenejsku od 4 metra sa valjcima
@stiv jesi li zadovoljan sa spremacem ili nisi sa nekim stvarima i vidim da kazes da su neke stvari lose uradjene ali ja sam gledao te spremace i ram im je masivniji nego kod consuma samo valjci i ti drzaci su mi nekako slabi na ovom cenejskom i steta sto se daska nemoze prebaciti napred nazad po potrebi kao na consumu ali svejedno ako si zadovoljan samo teraj :ppozdrav:
 
Odg: Drljace

@Jugos

Koliko dugo imaš tu drljaču, jesi li imao problema sa njom jer sam i ja čuo da se krive, mada sam video da ih ljudi imaju tu i tamo samo nikog neznam.
 
Odg: Drljace

mims je napisao(la):
@Jugos

Koliko dugo imaš tu drljaču, jesi li imao problema sa njom jer sam i ja čuo da se krive, mada sam viseo da ih ljudi imaju tu i tamo samo nikog neznam.
[/quot

ja imam petokrilnu sa rotorima pre tri godine sam kupio i nisam je jos savio posto kad okrecem podignem dok drugi nedizu nego okrecu i posle kazu nije dobra za te pare je dobra i dobro radi ako hoces da okreces na kraju njive a da nedizes kupi skuplju
 
Odg: Drljace

E hvala, kupljena je pa ćemo videti. Što se tiče dizanja nema problema. :D
 
Odg: Drljace

m9xels.jpg



evo i moje drljače,prošlog proleća sam je kupio, zadovoljan sam sa njom, rus sa lakoćom s njom radi, klinovi su veliki i svi pokrivljeni prema napred, dupli rotori...
jedino što nije pod šupom,biće valjda i to do zime...
 
Odg: Drljace

Ako nekome treba teška drljača a želi da je kvalitetna i da se ne lomi i krivi onda treba da uzme Dubicinu super tešku drljaču sa duplim rotorima.Te od proletnjeg oranja prave pepeo
 
Odg: Drljace

Дубица је градић на реци Уни, у Банији, у саставу Сисачко-мославачке жупаније, Хрватска и седиште општине. До нове територијалне организације у Хрватској налазила се у саставу бивше општине Костајница. У послератном периоду име месту је промењено у Хрватска Дубица.
E tamo se one proizvode.Ta nije za tvoj traktor već 200+konjića
 
Odg: Drljace

Matić je napisao(la):
Дубица је градић на реци Уни, у Банији, у саставу Сисачко-мославачке жупаније, Хрватска и седиште општине. До нове територијалне организације у Хрватској налазила се у саставу бивше општине Костајница. У послератном периоду име месту је промењено у Хрватска Дубица.
E tamo se one proizvode.Ta nije za tvoj traktor već 200+konjića
ma kako nije matić malo zelene kompresije i da vidiš kako ide
 
Nazad
Vrh